Головна сторінка » Кращі квіти для ванної кімнати
Кращі квіти для ванної кімнати

Кращі квіти для ванної кімнати

Кращі квіти для ванної кімнати – рослини для ванної? Всупереч зовнішньому вигляду, квіти чудово почуваються у ванній кімнаті. У вологій атмосфері вони чудово ростуть і цвітуть навіть довше, ніж у кімнатах. Подивіться, які рослини в горщиках найкраще підходять для ванної кімнати.

Кращі квіти для ванної кімнати

Повітря у квартирах часто буває занадто сухим, особливо коли працюють радіатори. Рослини з вологих тропіків погано переносять такі умови. Потім їх листя засихають і буріють. Вирішенням може бути переїзд до ванної кімнати. Атмосфера, насичена водяною парою, і тепло там неодмінно зроблять на них цілющу дію. А купаючись у ванні, ми можемо насолоджуватися їх пишною зеленню та різнокольоровими квітами й навіть відчути себе в тропіках.

Як підібрати рослину до ванної кімнати?

Навіть великий екземпляр поміститься в просторій ванній кімнаті. Помістіть рослину на підлогу або клумбу. Для невеликого приміщення більше підійдуть більш дрібні види. Кімнатні квіти чудово ростуть у ванних кімнатах. Можна підвісити їх біля вікна, щоб пагони звисали, або забезпечити їм опору. Інші рослини добре почуватимуться на полицях. Взимку, коли дні короткі, все екземпляри краще перенести ближче до світла. Ми не можемо бити рослини або блокувати їхнє світло розвішаною білизною. Вони не повинні контактувати з миючими засобами. Ми поливаємо та удобрюємо всі квіти відповідно до їхніх вимог. Обприскування водою взагалі можна не проводити, оскільки тут досить висока вологість повітря.

Цікаво  Вазони яким не потрібно світла

Які рослини вибрати для ванної кімнати без вікна?

Ми можемо купити два екземпляри стійких видів: один тримаємо в темній ванній, інший на вікні, а через тиждень міняємо місцями. Однак кращим рішенням буде установка ламп, які замінять сонячне світло (вони повинні горіти 10-14 годин на добу). Деякі магазини пропонують моделі, спеціально розроблені для рослин. Компактні люмінесцентні лампи також випромінюють світло, схоже на природне – т. зв енергоощадні лампочки – а також натрієві та світлодіодні лампи. Також можна використовувати звичайні люмінесцентні лампи (вони найдешевші). Встановлюємо штучне світло так, щоб промені падали на рослини зверху, з відстані 30-50 см.

Цікаво  Сад у склі

Найкраще, якщо у нас буде світла ванна кімната

Ідеальне місце для рослин – світла ванна кімната. Вибір видів залежить від розміру вікна та сторони світу, на яку воно виходить. З півдня і заходу розміщуємо світлолюбні види, наприклад, китайську троянду, кротон, каланхое. Біля східних і північних вікон добре будуть рости бромелієві, маранти, калатеї й філодендрони. Тіньолюбні рослини, такі як плющ, заміокулькас і аглонема, розміщуємо в глибині кімнати, а також за матовим склом.

Чи знаєте ви, що… Висока вологість повітря може сприяти розвитку грибкових захворювань рослин. Їх розвитку запобігає хороша вентиляція.

Кращі квіти для ванної кімнати

 • SPRAY-FLOWER потребує розсіяного світла і постійно вологого ґрунту.
 • CIBORA любить півтінь і дуже вологий ґрунт.
 • Тіландсія (Tillandsia cyanea) – Ідеальне місце для рослин – світла ванна кімната
 • НЕФРОЛЕПІС ПАПОРОТЬ добре росте при розсіяному світлі в постійно вологому субстраті. Він не любить переставляти.
 • ДРАЦЕНА має кілька видів і багато сортів. Всі вони невибагливі. Добре ростуть в півтіні на злегка вологому ґрунті.
 • АНТУРИУМ найкраще росте на розсіяному освітленні та злегка вологому ґрунті.
 • АГЛОНЕМА – одна з найбільш стійких рослин. Любить півтінь і помірно вологий ґрунт.
 • КАЛАТЕЯ має багато видів. Всі вони потребують постійно вологім ґрунті й півтіні.
 • КРОТОН любить високі температури, інтенсивне освітлення і досить вологий ґрунт.
 • ФАЛЕНОПСИС – найпопулярніша орхідея. Добре росте в півтіні й не любить затоплення.
 • ДИФЕНБАХІЯ любить півтінь і багатий гумусом, постійно помірно вологий ґрунт.
 • EPIPREMNUM практично не має вимог. Цій ліані добре підходить півтінь. Переносить нерегулярний полив.
 • ВАШИНГТОНСЬКА ПАЛЬМА потребує багато легкого і помірно вологого ґрунту.
Цікаво  Швидкоростучі кімнатні рослини

Дивіться також: Орхідеї – догляд й вирощування

Прокрутити вгору