Головна сторінка » Гра в кальмара сюжет серіалу

Гра в кальмара сюжет серіалу

Гра в кальмара сюжет – південнокорейський веб-серіал у жанрі виживання, пригодницького бойовика, трилера та драми. Режисером та автором сценарію став Хван Дон Хек. Серіал складається із дев’яти епізодів. Прем’єра Squid Game відбулася 17 вересня 2021 року на платформі Netflix.

Гра в кальмара сюжет

Серіал розповідає про Сон Кі Хуна – бідного корейця зі Ссанмундона. Який живе з матір’ю і захоплюється ставками на стрибки. Виграє він рідко, тому загруз у боргах. З роботою у нього теж не все гладко. 10 років тому він втратив роботу в автомобільній компанії. Зараз час від часу підробляє шофером. Кі Хун має доньку. Вона живе з матір’ю і вітчимом і скоро полетить до США разом із сім’єю.

Перша серія починається з пояснення правил гри в “кальмара” – дитячої гри. Вона популярна у Південній Кореї. В одній із перших сцен мати нагадує Сону про день народження його доньки. Їй виповнюється 10 років. Вона дає йому останні 40 тисяч, щоб він зводив її повечеряти смаженою куркою.

Кі Хун з другом потайки знімають ще 50 тисяч і вирушають до букмекерів. Сон робить першу ставку на стрибки та програє. Потім він робить другу ставку і виграє 4 мільйони, залишивши 10 тисяч касиру «на чай». Вийшовши з будівлі, він зустрічає кілька чоловіків, які прийшли повернути борг. Сон намагається втекти від них. У будівлі він стикається з дівчиною і, як виявляється, втрачає конверт із виграшем. Кі Хуна наздоганяють і в туалеті починають його бити.

Гра в кальмара сюжет
Гра в кальмара сюжет

Не виявивши конверта в піджаку, Сон ставить відбиток пальця на відмові від недоторканності. Також йому кажуть, що втратить очі і нирки, якщо протягом місяця не поверне борг. Потім Кі Хун повертається до касира і просить повернути 10 тисяч, які залишив їй «на чай».

Далі показують, як невідомий хлопчик допомагає Сону витягнути з автомата з іграшками подарунок для доньки. (пізніше виявиться, що це запальничка у формі пістолета). Після Сон годує доньку вуличною їжею на останні гроші. Відводить додому до матері та прийомного батька. Повертаючись додому, у метро він зустрічає таємничого чоловіка. Він пропонує йому зіграти у «сотки», запропонувавши за кожну перемогу 100 тисяч геть.

Гра в кальмара сюжет

Суть цієї гри проста. Кожен гравець має паперовий конвертик різного кольору. Перед гравцем стоїть завдання – кинути свій конвертик так, щоб перекинувся конвертик іншого гравця. Якщо конвертик другого гравця перекинувся, перший гравець перемагає. Якщо ні – хід переходить до другого гравця.

Незнайомець пропонує давати Соні ляпаси через те, що в нього немає грошей. Після численних ударів Кі Хуну все-таки вдається перемогти і заробити кілька мільйонів. Попрощавшись, чоловік залишає Сону візитку на випадок, якщо він захоче «пограти» знову.

Гра в кальмара сюжет
Гра в кальмара сюжет

Увечері, розглядаючи фотографії доньки. Сон вирішується зателефонувати на номер, вказаний на візитівці, щоб зіграти ще раз. Пізніше йому приходить смс із зазначенням місця та часу, куди він має прийти. Від безвиході Кі Хун приходить туди і сідає в фургон, що під’їхав. Усередині розпорошується газ, і головний герой засинає.

Прокидається наш герой вже у великому приміщенні та у спортивному костюмі з нашивкою «456». Навколо сотні таких самих людей. Він зустрічає літнього чоловіка із нашивкою «001», з яким починає розмову. Чоловік розповідає про пухлину в голові та про те, що жити йому залишилося не довго. Далі вони обидва розуміють, що нашивки позначають порядковий номер. Сон глянув на екран, що знаходиться на стіні, і побачив, що в залі 456 гравців.

Гра в кальмара сюжет

Усі гравці збираються в центрі зали. Чоловік з татуюванням на шиї, який дізнався про одну з дівчат. Виявляється, що він бандит, а дівчина колись на нього працювала, але втекла. Порядковий номер дівчини – 067, а його – 101. 101-й починає її бити.

Раптом Сон дізнається про цю дівчину – саме вона вкрала конверт із виграшем на початку оповіді. Кі Хун намагається повернути гроші, схопивши за костюм, але 101-й не дає цього зробити. Потім виходить кілька людей у ​​рожевих костюмах та масках. Один з них починає розповідати, що тут відбувається і чому гравці тут.

Гра в кальмара сюжет
Гра в кальмара сюжет

Виявляється, що всі 456 осіб – це люди, які загрузли у боргах з різних причин. Кожен із них грав у сотні, як і Сон. Зрештою зателефонував за номером на візитівці. Гравцям пояснюються правила: протягом шести днів учасники зіграють у шість ігор. Переможців буде нагороджено великим грошовим призом. Розмір призового фонду обіцяють озвучити після першої гри. Наперед гравцям не повідомляється, яка саме гра буде наступною.

Розкажемо про гравців у рожевих костюмах – це працівники. На масках у кожного намальована фігура залежно від посади:

 • Коло – звичайний прислуга, допомагає підготуватися до гри та виконує дрібну роботу;
 • Трикутник – охоронець, виявляє гравців, що вибули;
 • Квадрат – людина, яка може спілкуватися з гравцями, пояснювати правила гри тощо.

Потім гравці підписують заяву про згоду гравця, де написано три головні правила:

 • Гравцю не можна припиняти гру.
 • Гравець, котрий відмовився грати, вибуває.
 • Ігри припиняться за бажанням більшості.
 • Після підписання гравці проходять до першого приміщення для гри.

Тихіше їдеш далі будеш

Усередині майданчика Сон помічає свого друга дитинства – Чо Сан Ву з номером 218. Він неправильно розпорядився цінними паперами компанії, де працював, тому його розшукує поліція. Він був видатним учнем міста та закінчив Сеульський національний університет.

Гравці бачать величезну ляльку на іншому кінці майданчика. Диктор пояснює правила гри: завдання гравців перетнути лінію за лялькою. Рухатися можно коли вона відвернула голову і співає пісню. Коли лялька перестає співати, повертає голову у бік. У цей момент рухатися не можна. Якщо один із гравців поворухнеться, лялька його помітить, і учасник покине гру.

Гра в кальмара сюжет
Гра в кальмара сюжет

Гравці починають грати не відразу, і більшість піддається паніці. Близько половини гравців починають бігти до виходу і вимагати їх випустити. Але гра вже почалася, і відступати вже нікуди. Зі стін з’являються стовбури гвинтівок, і лунають постріли. Люди падають мертво.

Гра в кальмара сюжет
Гра в кальмара сюжет

Сон згадує правила гри і вирішує грати за ними. Але раптом спотикається і падає в той момент, коли голова ляльки повертається до гравців. Але його встиг упіймати інший гравець – пакистанець Алі, з яким ми познайомимося пізніше. Голова обертається, і вони встигають перетнути лінію. Усі гравці, з якими нас знайомив сюжет, пройшли у другий етап. А це:

 • Старий з пухлиною голови – 001;
 • Дівчина, що втекла від бандита, – 067;
 • Бандит із татуюванням – 101;
 • Пакистанець Алі – 199;
 • Чо Сан Ву (друг Сона) – 218;
 • Сон Кі Хун – 456.

Гра в кальмара сюжет

Друга серія починається з того, що «співробітники» оголошують результати першого раунду. У живих залишилася 201 людина з 456. Після результатів невідома дівчина під номером 212 падає на коліна і благає відпустити її. До неї приєднуються ще кілька людей, також падаючи навколішки.

Під час діалогу співробітників та гравців Чо Сан Ву згадує про третє правило згоди. Воно говорить: «Ігри припиняться за бажанням більшості». Перед голосуванням співробітники оголошують призовий фонд гри – 100 мільйонів за 1 гравця. У скарбничку падає 25,5 мільярдів. Починається голосування щодо припинення гри. Учасники голосують по черзі за номерами у зворотному порядку. Перший голосує Сон, натиснувши на червону кнопку, що означає припинення гри.

Голосування триває, деякі люди змінюють свою думку через величезний призовий фонд у 45,5 мільярдів. Після 200 голосів рахунок дорівнює – 100:100. Залишається останній учасник – старий під номером 001. Після довгого роздуму він натискає червону кнопку та гра припиняється! Усіх гравців, що вижили, відпускають на волю.

Гра в кальмара сюжет
Гра в кальмара сюжет

Гравців відпускають парами. Сона викинули на трасі з кореянкою-злодюжкою. Чо Сан Ву в одному кадрі з пакистанцем Алі. Він пригощає локшиною і дає йому грошей на автобус. У наступній сцені Кі Хун знаходиться у відділенні поліції. Намагається довести, що його викрали та невідомі вбили сотні людей. У цей час до відділу заходить ще один персонаж серіалу – поліцейський Хван Чун Хо. Сон пояснив поліцейським як усе сталося, але ті думають, що він божевільний і проганяє його.

Цікаво  Пояснення закінчення серіалу «Гра в кальмара»

Гра в кальмара сюжет

Потім Кі Хун зустрічається з другом і він зізнається, чому вирішив зіграти у гру. Величезні борги та розшук поліції змусили його взяти участь у грі. Після цього Сон дізнається, що його мати у лікарні та їде туди. Має діабет. Мати приходить до тями і відмовляється від лікування через його дорожнечу. Потім вона лається з сином, примовляючи, що втомилася працювати сама, і йде додому.

Далі нам розповідають про поліцейського. Він шукає брата, який зник безвісти. Він приходить у його квартиру і знаходить ту саму візитку. Яку він бачив у Сона. Потім коротко розповідають про двох інших персонажів. Кореянка приходить у гості до брата до дитбудинку з обіцянкою забрати звідти за першої нагоди. Пакистанець йде з роботи, на якій величезні затримки із зарплати.

Через деякий час поліцейські приходять до матері Чо Сан Ву. Розповідають їй, чому його шукають і хочуть заарештувати. Сам Чо сказав матері, що їде у відрядження на кілька тижнів. Трохи пізніше Сон зустрічається з тим самим дідусем під першим номером на вулиці. Він каже, що він подумав і не проти продовжити гру.

Далі нам показують поліцейського, який шукає брата. Він вартує Сона біля будинку і намагається розпитати про гру. Але Сон вдає, що все це вигадав і не погоджується допомогти поліцейському. У двері Кі Хун знаходить таку саму візитку з номером, як і вперше. Всі гравці, що вижили, отримують їх, і майже всі погоджуються взяти участь. Гра поновлюється!

Гра в кальмара сюжет

Гра в кальмара сюжет
Гра в кальмара сюжет

Поліцейський починає переслідувати фургон, на якому поїхав Сон аж до корабля. Так він дізнається, що гра проходить в якомусь острові. Далі він проникає в машину до гравців і прикидається сплячим, щоб виїхати з ними. Нейтралізуючи співробітника та скинувши його за борт. Він перевдягається в рожевий костюм і проходить до інших.

До гри повертається 187 учасників, що означає, що призовий фонд дорівнює 26,9 мільярдів. У вже знайомому нам приміщенні зустрічаються всі знайомі герої з першої гри. Гравці починають збиратися до команд, щоб було простіше грати. Нам показують дві групи:

Гра в кальмара сюжет

 • Старий з пухлиною – 001;
 • Пакистанець Алі – 199;
 • Чо Сан Ву (друг Сона) – 218;
 • Сон Кі Хун – 456.

І другу групу, яку збирає Чан Док Су – той бандит із татуюванням на шиї. Здебільшого там міцні чоловіки, які готові йому служити. Він пропонує дівчині з номером 067 вступити до його команди, але та відмовляється. Натомість вступає дівчина під номером 212 – вона перша запропонувала зупинити гру після першого раунду.

Вночі під приводом походу в туалет йдуть ці дві дівчини. За допомогою ножа перша відкриває вентиляцію та заповзає до неї. Треба побачити хоч щось пов’язане з наступною грою. Максимум, що їй вдалося побачити – це людей у ​​рожевих костюмах. Вони щось варять у великих каструлях. Також вона відчула запах цукру, про що скаже 212-й уже вранці.

Наступного дня на гравців чекає друга гра!

Все про режисера «Гри в кальмари»: не було грошей, сценарій серіалу написав 10 років тому

Цукрові стільники

Гравці входять до приміщення з чотирма дверима, на кожній з яких намальовані фігури. Коло, трикутник, зірочка, парасолька. Оскільки команда Сона не розуміє яка гра на них чекає. Вони вирішують стати кожен у різні двері. Чо Сан Ву вибирає трикутник, Алі – коло, старий – зірку, а Сон – парасольку.

Чо вибрав трикутник не просто так – він згадав гру, перш ніж дати пораду команді розділитись. За ним пішла і дівчина з номером 067. Зрозумівши, що Чо знає гру, і він вибрав «правильні» двері. Гра називається «Цукрові стільники».

Суть гри полягає у наступному. Кожному гравцеві видається коробка, в якій знаходиться два предмети. Застигла карамель із фігурою, яку вибрали гравці, та голка. Завдання вирізати потрібну форму так, щоб не зламати її. На виконання завдання надається 10 хвилин.

Гра в кальмара сюжет
Гра в кальмара сюжет

Першим, хто вибув з гри, стає чоловік під номером 369. Йому стріляють у голову, і він скочується з гірки з кривавим слідом. У людей починають трястись руки, через що вирізати фігуру стає складніше. Один за одним учасники починають залишати гру. Першим із команди Сона закінчив випробування Алі. Чо Сан Ву закінчує другим за три хвилини до закінчення.

Сильно спітнівши, Сон вигадує простий спосіб виконати завдання. Фігуру потрібно вирізати з карамелі, а цукор при контакті з водою тане. Додуматися до цього йому допомогла крапля поту, що впала з лиця. Далі він починає облизувати фігуру ззаду, щоб лінії фігури розтанули швидше. Він зміг дістати парасольку. Цей спосіб пізніше підглядає ще кілька гравців, зокрема й старий.

Фільми

Дівчина під номером 212 проходить гру трохи інакше. Вона нагріває голку за допомогою запальнички, яку їй вдалося пронести, і легко дістає фігуру. Потім вона «випадково» кидає запальничку біля Чана Док Су – гравця за номером 101.

Гра в кальмара сюжет

На останній секунді Сону таки вдається витягти найскладнішу фігуру і пройти далі. Гравець під номером 119 ламає парасольку після закінчення часу. Встромляє голку в око одному зі співробітників, ранить іншого і бере другого в заручники. 119-й вимагає від заручника зняти маску, щоб подивитися на цих людей. Вони беруть участь в організації та проведенні гри.

Співробітник слухається, знімає маску та розгортається до 119-го. Виявляється, що у рожевому костюмі – підліток приблизно років шістнадцяти. Збожеволівши, 119-й приставляє пістолет до своєї голови і тисне на курок. Підліткові також не вдається вижити. Його за кілька секунд уб’є ведучий.

Гра в кальмара сюжет
Гра в кальмара сюжет

У той час, коли проводилася друга гра показують сцену. Один із співробітників повів у інший бік гравця під номером 111. Як нам покажуть пізніше, він – хірург і допомагає співробітникам вилучати з ледь живих людей органи. Натомість йому надають інформацію про наступну гру.

Після другої гри лишається 108 гравців. Призовий фонд – 34,8 мільярдів вон. Під час обіду п’ятеро людей із групи бандита беруть їжу вдруге. Через що п’ятеро залишаються взагалі без їжі. Гравець 271, якому взагалі не дісталося їжі, вирішує висловити невдоволення Чану. Після чого той побиває його до смерті.

Табло змінює кількість гравців на 107 і в скарбничку падає 100 мільйонів. Люди починають розуміти, що фонд зростає через кількість загиблих. Після відбою група Чана розпочинає напад на всіх людей без винятку. Але, на щастя, із групи Сона ніхто не гине. Дівчина під номером 067 приєднується до його команди.

Гра в кальмара сюжет
Гра в кальмара сюжет

Фільми

Наступного ранку п’ятірка Сона знайомиться один з одним. Ми дізнаємося, що пакистанця звуть Алі Абдул, а дівчину «067» – Кан Се Бек. Старий не може назвати своє ім’я через проблеми з пухлиною.

Гравець 111, що таємно допомагає витягувати органи, зашиває рану Чану. Яку той отримав під час нічної бійні, а дівчина 212 Хан Мі Не намагається втертися в довіру до Чана, зайнявшись з ним сексом. Загалом у грі залишилося 80 людей, і гравців запрошують на третє випробування.

Перетягування канату

Гравцям потрібно розділитись на команди по 10 осіб. Чан набирає сильних хлопців та виганяє з команди Хан Мі Не. Яка за підсумком приєднується до команди Сона. Також вони добирають 3 чоловіків та дівчину та вирушають на випробування.

Команди, які виступатимуть один з одним, вибираються методом жеребкування. Гурт Чана виступає першим і без проблем перемагає. Команда Сона, маючи трьох дівчат і старого у складі. Явно слабша за суперників із протилежної команди. Але старий розповідає тактику, якою користувався в юності.

Цікаво  Серіал Гра в кальмара 2 сезон - чи буде продовження?

Першим стає лідер – Сон, а ззаду – надійний та сильний гравець – Алі. Починається гра, у перші десять секунд потрібно просто протриматись. Команда лягає майже на землю, прогинається назад і відводить голову вниз настільки, наскільки це можливо. Після 10-ти секунд ритм суперника збивається і команда починати тягнути канат на себе щосили.

Але суперники були набагато сильнішими і не дозволили за допомогою цієї тактики їх перемогти. Чо Сан Ву на ходу вигадує інший хід. Зробити три кроки вперед, щоб суперники впали, і з сил, що залишилися, потягнути канат. Це спрацьовує, і команда Сона перемагає у третій грі.

Гра в кальмара сюжет

Перетягування канату
Гра в кальмара сюжет

У грі залишається 40 гравців, а призовий фонд становить 41,6 мільярда. Після гри Сон пропонує команді спорудити барикади для захисту від групи Чана після відбою. Але вирішує заощадити сили перед наступною грою і ні на кого не нападає. Відчеркнувши ніч по черзі, команда Сона стає ще дружнішою і згуртованішою.

Далі показують співробітника під номером 29. Поліцейський, який шукає брата і хоче розібратися, що тут відбувається. Він забирає кілька органів продажу і вирушає до покупця разом із одним співробітником. Цього разу 111 не отримує інформації щодо наступної гри. Після чого вбиває одного зі співробітників і тікає з приміщення.

Перед навантаженням у воду поліцейський знімає маску. Під дулом пістолета починає розпитувати другого співробітника про все, що відбувається, а потім вбиває його. Знайшовши труп, ведучий оголошує солдата №29 у розшук.

Лікар потрапляє до приміщення з другої гри «Цукрові стільники». Його наздоганяє один із солдатів і намагається заспокоїти, знявши маску. Через деякий час до зали заходить ведучий і вбиває солдата, а потім помирає і гравець.

Гра в кальмара сюжет

Поліцейський потрапляє в кабінет ведучого. Там на думку солдата, знаходиться архів, де є записи про всіх гравців. Там він знаходить запис про брата та фотографує список гравців на телефон.

Наступного ранку гравців збирають відразу після підйому, але старий не може встати через хворобу. Охоронець зриває з нього ковдру та бачить, що той обмочився уві сні. Сон дає йому куртку, щоб він прикрився, і вони вирушають на таке випробування.

Хто фронтмен «Ігри у кальмари»? Як він пов’язаний з гравцем №001 і чого чекати у другому сезоні

Кганбу

Голос повідомляє правила: гравцям необхідно розділитися на пари. Зважаючи на те, що всього гравців 39, непарне число. Один гравець повинен залишитися без пари, це буде Хан Мі Не. Через деякий час ми бачимо пари:

 • Старий 001 і Сон 456;
 • Чо «218» та Алі «199»;
 • Кан Се Бек «067» та дівчина «240»;
 • Чак “101” та його помічник “278”.

Після того, як пари проходять в приміщення для гри, їм оголошують правила. Потрібно зіграти з партнером у «Кганбу» – гра в камінці – той, хто програв, вибуває з гри. Правила Кганбу: у кожного гравця є мішечок з 10 камінням усередині. Обидва гравці беруть у руку кілька каменів, стискають її, а потім простягають уперед.

Гравець, якому належить право ходу, повинен вгадати парне чи непарне кількість каменів у руці гравця. Якщо він вгадує, то забирає у другого гравця стільки каміння, скільки тримає сам. І навпаки – якщо не вгадує, віддає стільки каміння, скільки в руці другого. Переможе той, хто забере десять кульок у другого гравця.

Старий повністю божеволіє. Він називає Сона «кганбу», пропонує йому потоваришувати на «мізинчиках». Дізнається в декораціях свій рідний район, де намагається знайти будинок. Сон же просить старого зіграти у гру, але спочатку нічого не виходить. Далі Сону вдається змусити старого зіграти в гру, і 456-й починає програвати своє каміння.

Фільми

Тим часом, нам показують другу пару – Чо та Алі. Перший вчить грати другого і пояснює правила гри в Кганбу. Алі швидко все розуміє та починає гру. Йому щастить один хід за іншим, і він без жодного шансу перемагає Чо. Потім Чо вигадує план, як вижити їм обом. Він пропонує зберегти мішечок Алі у себе. (нагадаю, там 20 каменів), після чого віддає свій мішок, наповнений садовим камінням, пакінстанці. Чо і Алі поділяються, щоб оцінити шанси інших пар. Але перший показує охоронцю повний мішок каменів і проходитьальше. Алі вбивають.

Гра в кальмара сюжет

Дві дівчини не вміють грати в Кганбу. Вони розповідають один про одного всі таємниці. Які не могли розповісти іншим – приховувати нічого, виживе лише одна з них. Тут ми дізнаємося, що друга дівчина нещодавно вийшла з в’язниці. Їй нічого робити в реальному світі. А мрія 067-й – повернути брата з матір’ю та побувати на острові Чеджу. Вони вирішують позмагатися в тому, хто кине кульку ближче до стіни. Кан кидає перша – не вистачає кількох сантиметрів. Дівчина «240» кидає кульку на землю і пропускає Се Бек у наступний раунд.

Сон і старий грають останній раунд. У Сона залишається остання кулька і він не вгадує кількість каменів у старого. Старий ставить запитання «Що ти сказав?», і Сон відразу змінює свою відповідь – парне. Таким шляхом він забирає у старого всі кулі, крім одного.

Дідусь пропонує останню гру на всі кульки. Кі Хун не хоче грати, тому що йому доведеться поставити 19 куль. У відповідь на одного старого, але тут старий говорить про обман. Він все чудово пам’ятає, і Сон змушений грати в останню гру. Кі Хун перемагає, і старий згадує своє ім’я – Про Іль Нам. Сон починає плакати та йти у бік виходу. Лунає постріл!

Гра в кальмара сюжет

Гра в кальмара сюжет

Після гри учасники, що залишилися, повертаються в свою «казарму» і виявляють там дівчину 212. Якій не вистачило пари – вона пройшла в наступний раунд, не граючи в гру.

Незабаром ведучий зауважує, що телефонна трубка була покладена неправильно. Він кладе її іншою стороною – і розуміє, що тут поліцейський. Охоронці доповіли, що це саме поліцейський. Вони знайшли труп із його посвідченням, якого він позбувся, проникнувши на корабель.

Тим часом, приїжджають VIP-клієнти. Дуже багаті та впливові люди, які приїхали подивитися на наступну гру наживо. Хван нейтралізує одного з офіціантів, перевдягається в його одяг та проходить до гостей у VIP-зал.

Гравець під номером «069» божеволіє і вішається після відбою – у минулому раунді він втратив дружину. Залишається 16 гравців, які і приступають до наступної гри.

Скляний міст

Перед гравцями стоїть 16 манекенів з номерами і кожному гравцеві необхідно взяти номер. Що він означає – поки що незрозуміло, гравці не знають чого очікувати. Бандит бере собі № 9, а Хан Мі Не – № 11. Решта гравців підказують – числа означають порядок, в якому будуть вони грати. Чо і Кан беруть собі № 14 та № 15 відповідно.

Усі номери розбирають, крім № 1 та № 16. Сон підходить до першого номера та вирішує забрати його. Але до нього підходить ще один учасник – «096». Він просить віддати йому перший номер тому, що він все життя ховався за спинами інших. Настала його черга бути першою. Сон забирає №16, і гра починається.

Скляний міст
Гра в кальмара сюжет

Правила прості – перед учасниками скляний міст із двома доріжками. Гравцю необхідно вибрати один із двох можливих варіантів, куди наступити. Складність завдання полягає в тому, що одне зі скла – загартоване. (може витримати навіть двох), а друге – просте (не витримує вагу людини). На проходження випробування дається 16 хвилин.

На гру дивляться VIP’и, і один із них починає загравати з офіціантом (поліцейським). Через деякий час він веде його до окремого приміщення для інтиму. Офіціант дістає в кімнаті пістолет. Змушує олігарха розповісти на камеру всю інформацію про ігри, після чого його вирубує.

Цікаво  Чит-коди на ГТА Сан Андреас

Гра йде повним ходом, і шляхом спроб і помилок гравці знаходяться на половині шляху. Черга доходить до бандита з татуюванням, але той відмовляється йти і готовий дати дорогу наступним. Інші вважають це нечесним, і Хан Мі Не мстить Чану. Вона обіймає його і ставить руки в замок, щоб той не зміг вибратися. Після цього вони падають на незагартоване скло і помирають після удару об підлогу.

Гра в кальмара сюжет

Коли залишається 4 особи, № 13 каже, що візуально може відрізнити загартоване скло від звичайного. Якщо на них подивитися під кутом буде видно відмінність. У такий спосіб вони проходять до передостанньої плитки. Ведучий розуміє, що 13-й знає, куди можна наступати, і вимикає світло. Часу залишається мало, на яку з двох плит наставати – не зрозуміло.

Чо не витримує та штовхає чоловіка вперед – скло не загартоване, і він падає з висоти. На останній секунді трьом вдається пройти випробування, після чого міст вибухає. Уламок травмує Сона, а Кан підозріло тримається за живіт. Хто пройшов п’яте випробування:

 • Кан Се Бек – № 067;
 • Чо Сан Ву – № 218;
 • Сон Кі Хун – №456.

Тим часом, поліцейський, використовуючи спорядження дайвера, спливає з острова, і його вирушає шукати команда охоронців. Діставшись до суші, він намагається відправити відео та фотографії. Але зв’язок надто слабкий.

Далі йде сцена з діалогом Сона та Чо. Перший доводить другому, що той вчинив неправильно і не мав штовхати чоловіка в минулій грі. Чо каже, що якби не він, невідомо вижили б вони чи ні. Діалог переривають люди, що вийшли в рожевих костюмах. Вони вітають переможців, дарують їм костюми та запрошують на вечерю.

Фільми

Наступним кадром нам показують Кан у туалеті. Яка витягує величезний уламок із живота та притискає рану серветками. Таквона рве куртку і перев’язує талію, після чого переодягається в костюм і приходить на вечерю.

Гра в кальмара сюжет

Ведучий знаходить поліцейського на острові. Знімає перед ним маску і після діалогу стріляє в плече. Через що Хван падає у воду з великої висоти.

Гравці вечеряють у розкішних умовах: стейк, вино, запечені овочі. Після трапези посуд зі столів забирають, залишивши кожному ніж. Після вечері Сон зауважує, що Кан засинає. Він підходить до неї, щоб поговорити. Сон вважає, що їм потрібно триматися разом. Захищатися від Чо – він підставив Алі у грі з камінчиками. Вибрав найлегшу постать у «Цукрових стільниках» і вбив шибку.

Гра в кальмара сюжет

Трохи пізніше вони обіцяють один одному подбати про сім’ї один одного у разі перемоги. Кан обіцяла забрати свого брата з дитбудинку і привезти матір. Сон збирається виплатити всі борги. Купити мамі магазин на ринку, про який вона давно мріяла, а також повернути дочку.

Після цього Сон хоче вбити Чо, що заснув. Але дівчина його зупиняє, а потім втрачає свідомість. Сон починає кричати і кликати на допомогу. Коли прийшли співробітники, Кі Хун розвертається і бачить Чо із ножем у руці. Він перерізав їй горло, щоб вона точно не ожила.

Гра в кальмара
Гра в кальмара сюжет

Гра в кальмара

Заключна серія починається з показу героїв та вибору сторони. Підкинувши монетку, Сон має право вибрати захист чи напад. Кі Хун обирає другий варіант. Правила гри в кальмари наступні:

Гравці поділяються на дві команди: напад та захист. Під час гри захисники можуть використовувати дві ноги для переміщення в межах поля. Нападники можуть стрибати тільки на одній нозі за межами лінії. Якщо нападник проходить через лінію захисту, йому дозволяється грати двома ногами. Цю позицію у грі Кі Хун та його друзі назвали «Таємним інспектором».

У заключному раунді гри атакуючі збираються біля «голови кальмара». Щоб перемогти, один із нападників повинен однією ногою потрапити у закритий простір на голові кальмара. Захисники можуть перемогти, якщо їм вдасться витіснити нападаючих із лінії Кальмара.

Крім цих правил більше немає! У кожного гравця ніж, його основна мета – виграти.

Гра в кальмара
Гра в кальмара сюжет

Починається дощ. Сон бере жменю піску і з її допомогою проходить лінію захисту. Це дозволяє йому пересуватися на двох ногах. Тепер його завдання потрапити до голови кальмара. Після бійки Сон вибиває з руки ніж у Чо і ранить його.

Сан Ву знімає піджак і позбавляє Сона ножа. Потім Чо починає душити Сона його піджаком. Але той виривається і починає бити Чо. Який поруч намацує рукою ніж і встромляє його у ногу, а потім у живіт Сону.

Фільми

Сон падає, а Сан Ву встає на ноги і замахується, щоб завдати вирішального удару. Кі Хун підставляє руку і кусає Чо за ногу. Залишившись зовсім без сил, Чо лежить майже непритомний. Як раптом Сон витягає з руки ніж і з криком робить покуту.

Чо живий! Сон спеціально встромив ніж поруч із головою Сан Ву. Кі Хун прощає його за всі зради. Пропонує скористатися третім правилом гри та залишити її живими.

Чо простягає руку Сону, але після фрази “Кі Хун, пробач!” вистачає ніж і встромляє його в своє горло. Сон Кі Хун – переможець цієї гри. Він вирушає додому із призовим фондом у 45,6 мільярдів.

Гра в кальмара сюжет

Кінцівка

Після перемоги ведучий відвозить Сона додому. Його викидають на вулиці та кладуть у рот банківську картку – саме там лежать гроші. Пароль від банківської картки – його порядковий номер у грі – 0456. Далі він йде до найближчого банкомату.

Знімає 10 тисяч і бачить залишок на рахунку – 45 мільярдів 599 мільйонів 990 тисяч геть. По дорозі він купує рибу у матері Чо і намагається дати 10 тисяч. Потім Сон повертається додому і бачить мати, що лежить на підлозі. Вона не дихає та не подає ознак життя.

Протягом року Сон живе таким самим життям як і раніше. Займає гроші, бідує і не працює. Одного дня він сидить на березі, до нього підходить жінка і дуже просить купити квітку. Сон купує троянду на останні готівку і знаходить там картку зі знайомим логотипом. На якій написано місце та час зустрічі.

Кінцівка
Гра в кальмара сюжет

Сон вирушає до цього хмарочоса, піднімається на сьомий поверх і бачить О Іль Нама. Того самого старого під номером «001». Виявляється, що він – творець цієї гри!

Далі Про Іль розповідає, що зробив цю гру для розваги. А сам вступив у гру тому, що хотів згадати перед смертю, як було весело у дитинстві. Про Ілль Нам зберіг життя Сону тому, що з ним було весело грати. Завдяки йому він згадав речі з минулого, про які давно забув. Після цих слів старий вмирає.

Потім Сон згадує обіцянку перед Кан, змінює зовнішність і забирає її брата Чхоля. Він віддає його під опіку матері Чо. Залишивши величезну валізу з грошима – там рівно половина виграшу.

Гра в кальмара сюжет

Сон вирішує відлетіти до США, щоб повернути доньку. У метро він бачить, як той самий чоловік грає з черговим незнайомцем у сотки. Намагається наздогнати його, щоб задати кількадо питань, але той їде.

Сон вирішує відлетіти до США
Гра в кальмара сюжет
Гра в кальмара сюжет

Він відбирає візитку у незнайомця і дорогою на літак дзвонить на номер. Йому пропонується зіграти в гру, і відбувається діалог:

 • Сон: Слухай уважно. Я людина. Хочу знати, хто ви такі і як ви можете робити такі звірства з людьми».
 • Містер Х: «Гравець 456. Не вигадуй дурниць».
 • Сон: Тому я не можу пробачити вам те, що ви робите.
 • Містер Х: «Просто сядь у літак. Для твого ж добра».


Розмова кінчається, Сон розвертається і йде. Кінець сезону.

Приємного перегляду!

Прокрутити вгору