Головна сторінка » Новий Range Rover — ціни та комплектації
Новий Range Rover — ціни та комплектації

Новий Range Rover — ціни та комплектації

Новий Range Rover. Стартували продажі позашляховика Range Rover 2022. Розкрито технічні характеристики, комплектації та ціни, параметри та фото.

Не так давно ми говорили про презентацію нового покоління Range Rover. Його особливості, які відрізняють його від попередніх генерацій. Тепер стало відомо, що почали продавати Новий Range Rover. Сьогодні вже можна зробити попереднє замовлення. А живі екземпляри автомобіля надійдуть першим покупцям уже влітку 2022 року.

Новий Range Rover

Новий Range Rover

Нагадаємо, що світова прем’єра нового Рендж Ровер 2022 року відбулася під кінець жовтня. Новинка одержала індекс L460. Покупцям на вибір запропонували 4 комплектації:

  • SE
  • Autobiography
  • HSE
  • First Edition
Новий Range Rover

Основою для п’ятого покоління позашляховика Range Rover стала модульна платформа MLA-Flex. Двигун буде розташований поздовжньо, до того ж платформа спочатку адаптована до гібридної установки. Новинка багатьом нагадує попередника, проте всі деталі кузова нові. Залежно від комплектації салон автомобіля може бути розрахований на 4, 5 або 7 посадкових місць.

Цікаво  Toyota prado характеристики

Як і раніше, новий Рендж Ровер 2022 запропонують у стандартній та подовженій версії Long. Обидві модифікації додали в довжині 53 мм. Отримавши загальну довжину 5052 мм або 5252 мм. Колісна база збільшилася на 75 мм. Складає 2997 мм для стандартної та 3197 мм для подовженої модифікації. Крім довжини, позашляховик Range Rover додав 35 мм заввишки. Тепер у стандартному стані пневматичної підвіски висота Range Rover складає 1870 мм.

автомобіль

Що стосується агрегатів Range Rover 2022, запропонують бензинові, дизельні, плагін-гібридні та м’який гібрид. Найпотужнішим буде бензиновий бітурбований агрегат V8 об’ємом 4,4 л. Його встановлять модифікацію P530. Попри менший об’єм, від 0 до 100 км/год розгоняється за 4,6 секунди. Попереднє покоління Рендж Ровер V8 об’ємом 5,0 л прискорювалося до 100 км/год за 5,4 секунди.

Цікаво  Рейтинг кращих машин ціна/якість 2021

Аналогічні зміни припали на витрату палива двигуном 4,4 літра. За даними виробника витрата зменшилася на 17%. Склавши 12 літрів на 100 кілометрів шляху у змішаному циклі. Незалежно від обраного двигуна, тиме 8-ступінчаста автоматична трансмісія ZF, а також 2-ступінчаста роздавальна коробка.

Салон

автомобіль

Починаючи з базової комплектації, новий Range Rover отримав задній міжосьовий диференціал. Щодо системи повного приводу, то її реалізували за рахунок багатодискової муфти, яка підключає передню вісь. Аналогічний підхід раніше було реалізовано нових Дефендерах.

Цікаво  Рено дастер 2021

Це посприяло економії палива, та над 35 км/год передня вісь автоматично вимикається. Згодом новий Рендж Ровер планують зробити повністю електричним та вивести на ринок, як окрему модифікацію. Найімовірніше електричний позашляховик покажуть не раніше 2024 року

Прокрутка до верху