Головна сторінка » kia ev6 електромобіль
kia ev6 електромобілі

kia ev6 електромобіль

kia ev6 електромобіль – перший повністю електричний автомобіль корейської компанії. Новий кросовер побудований на електричній платформі E-GMP альянсу (ділить її, наприклад, з першим електромобілем Hyundai – Ioniq 5). Крім цього, EV6 створено в рамках нової дизайнерської концепції KIA. Вона називається Opposites United (тобто “об’єднані протилежності”).

kia ev

Компанія також змінила емблему. Якщо раніше моделям КІА був притаманний Tiger Nose («ніс тигра»), то тепер буде повноцінний Digital Tiger Face («цифрове обличчя тигра»). Що ж, побачимо, як це буде реалізовано. Що стосується EV6, то кросовер вийшов швидким, присадкуватим, обтічним.

Агресивна передня оптика з матричними ходовими вогнями, концептуально вирішена задня частина, де ліхтарі представлені вузькою смужкою, що простягається через усю задню частину і навіть колісні арки, що обгинає. Стильні диски завершують футуристичний зовнішній вигляд електрокросовера.

Розміри kia ev6

Розміри kia ev6 електромобіля

Завдяки компоновці з розміщеними у підлозі батареями та компактними електромоторами, розробникам вдалося збільшити колісну базу. Цей показник становить у середньорозмірного кросовера 2900 мм. У довжину автомобіль розтягнувся на 4680 мм, ширина його становить 1880 мм, а висота – 1550 мм.

Цікаво  Volkswagen e golf - Електромобіль

Багажне відділення в стандартному вигляді має 520 л. Якщо скласти спинки другого ряду, буде вже 1300 літрів. Є ще ніша у передній частині – там 50 літрів у разі заднього приводу та 20 літрів, якщо автомобіль оснащений повним приводом.

Розміри

Двигун і трансмісія kia ev6 електромобіля

Загалом запропоновано п’ять версій EV6. Перша – із заднім приводом та двигуном на 170 к.с. та 350 Нм, батарея на 58 кВт/год. З такою ж батареєю пропонують повнопривідний автомобіль. Тут утворюється двигун на передній осі. Сумарна потужність 235 л. та 605 Нм. Пробіг – 380 або 400 км. Далі дві версії з більш ємною батареєю на 77,4 кВт/год. Задніпряна з мотором на 228 к.с. та 350 Нм, а повнопривідна видає вже 325 к.с. та 605 Нм. Запас ходу – 510 чи 490 км.

Цікаво  Porsche Taycan - Електромобіль
Двигун і трансмісія
kia ev6 електромобіль

Топ-версія ґрунтовно заряджена. Такого потужного КІА світ ще не знав. Передній мотор на 218 к.с., задній – на 367. У сумі виходять значні 585 к.с. та 740 Нм! Є імітація блокування заднього диференціалу, час розгону до сотні 3,5 секунд, максималка – 260 км/год. Батарея тут на ті ж 77,4 кВт/год. Пробіг – 400 км. Споряджена маса електрокарів від 1800 до 2000 кг.

kia ev6

Оснащення електромобіля kia ev6

Інтер’єр електрокара намагається не відставати від зовнішності. Модна архітектура, матеріали із переробленого пластику. У передній панелі за сучасною модою встановлено два монітори по 12,3 дюйми кожен. Перший – приладка, другий – медіа-система. Існує система проекції на лобове скло, яка дублює основні повідомлення. Передбачено набір клавіш швидкого доступу для керування музикою, кліматом, навігацією. У машині є розетка для підключення споживачів до 3,6 кВт із можливістю підзарядки іншого електрокара.

Цікаво  Майбутнє за електромобілями
Оснащення електромобіля kia ev6
kia ev6 електромобіль

Підлога в салоні рівна. Автомобіль в опціональному виконанні GT Line можна доповнити спортивним обважуванням, перенастроєною підвіскою та кермовим керуванням. Підзарядити автомобіль можна від швидких терміналів на 80 вольт та потужністю 350 кВт. Обіцяють, що за 10 хвилин можна закачати енергії на пробіг до 100 км, а 80-відсоткової зарядки батареї можна буде досягти за 18 хвилин. Можна підключатися до 400-вольтових терміналів та побутових розеток.

Оснащення електромобіля

kia ev6 електромобіль

У русі можна вибрати три рівні рекуперації при гальмуванні та спробувати керувати прискоренням за допомогою однієї педалі в режимі i-Pedal. EV6 здатний сам паркуватися та їхати у смузі без допомоги водія.

Оснащення електромобіля kia ev6

kia ev6 електромобіль

Оснащення електромобіля

Підсумок

У KIA більші плани на нову лінійку електрокарів. Тому на первістка – особлива ставка. Машина повинна виявитися зручною та конкурентоспроможною. Принаймні, на папері та на фото все виглядає саме так. У Європі EV6 з’явиться восени 2021 року.

Прокрутка до верху