Головна сторінка » Садові квіти фото – як за ними доглядати
Садові квіти фото

Садові квіти фото – як за ними доглядати

Садові квіти фото – як за ними доглядати. Ведення квітника повертається в моду. Догляд за рослинами – це своєрідна медитація – заспокоює і заспокоює. Мабуть, наші бабусі були праві, вони могли годинами дивитися на квіти.

Перші квіти несміливо з’являються в середині березня. Все залежить від відповідної композиції квітів весною.

Ідеальні квіти для саду – вони добре переносять сонце

Вибираючи квіти для саду, зверніть увагу на сонячне освітлення. Деякі сорти можуть рости на сонці, інші залежно від сорту культури. Кількість сонячного світла на балконі залежить, звичайно, від напрямків світу. Якщо у нас сад, що виходить на північ, ми повинні вибрати садові рослини, які люблять тінь. Це можуть бути, наприклад, бегонії, петунії або фуксії.

Однак, якщо у нас східний сад, ми повинні враховувати сонячне освітлення вранці. Таке сонце чудово підійде вербені, лобелії, імпатієнсу та олеандру. Західний сад дозволяє вирощувати на повному сонці вдень. Бугенвілії прекрасно переносять ці умови. Для садових квітів на південній стороні найкраще підійде сонцелюбна герань.

Цікаво  Сорти тюльпанів - виберіть улюблені для свого саду та навчіться їх садити!
Садові квіти фото

Там майже весь час діє сонце, обсмажуючи листя рослин протягом усього літа. Різні сорти герані найкраще ростуть на сонці. До чутливих до сонця садових рослин відносяться петунії, для яких краще підійде північний або східний балкон. Звичайно, залежно від сорту. Східний сад також стане хорошим рішенням для фуксії.

Садові квіти – для ледачих

Згадані раніше петунії також ідеально підходять для людей, які не мають багато часу. Це садові квіти, які не доставляють особливих проблем навіть недосвідченим садівникам.

фото

Фактично, єдина вимога, якої необхідно дотримуватися при їх вирощуванні, – це переконатися, що вони не піддаються занадто інтенсивним дощам. Їхні квіти та листя дуже ніжні, і великі краплі дощу можуть їх пошкодити. Звичайно, ви можете злегка полити їх за допомогою лійки або спринклера.

Садові квіти фото

Подібне і з братками. Братки не складно виростити. Вони витримають навіть неправильне підживлення або полив занадто великою кількістю води. Важливо не виставляти їх на сонце і поливати в другій половині дня. Братки необхідно якомога довше тримати сухими, тому що вони можуть захворіти або піддатися нападу павутинного кліща.

Цікаво  Обрізка саду навесні

Садові квіти фото – полив

До поширених помилок відноситься неправильний полив. Коли квіти мають занадто багато або занадто мало води, ніякі підгодівлі чи пересадки не допоможуть. Квіти цвітуть і ростуть на певному ґрунті. Перед поливом краще перевірити вологість ґрунту. Для цього натисніть пальцями на глибину приблизно 2 см і перевірте, чи субстрат вологий. Якщо так, ми можемо пропустити полив. На наступний день можна полити квіти.

фото

Найчастіше садові рослини вимагають поливу один раз в день. Ми можемо зробити це пізно вдень, завдяки чому рослини встигнуть висохнути до настання ночі. Однак все залежить від сторони саду. В іншому випадку ми будемо поливати рослини в саду, коли він виходить на захід або південь. Вирощування садових квітів на сонці вимагає більше зусиль.

Окрасою будинку є тераса з квітами й доступом до сонця. Але яку воду використовувати, щоб, наприклад, у бегонії або герані не було потворне листя, і їх вирощування не було під загрозою, навіть якщо все літо залишатися на сонці. Вам потрібна спеціальна вода? На щастя ні.

Цікаво  Полуниця - догляд, обрізка і зимівля: поради по догляду
Садові квіти фото

Щоб листя садових квітів зберегли свою форму і колір, їх краще поливати водою, яка відстоялася в кімнаті на кілька годин. Його температура трохи впала до температури, яка панує в будинку, і весь хлор з нього зник.

фото

Що стосується садових квітів

Квіти для саду – не єдині садові рослини, які ми можемо зберегти. Створюючи сад своєї мрії, ви також повинні вибрати рослини, які не є квітами. До садових рослин, які дуже популярні, відноситься клематис, квітуча ліана. Клематис – садова рослина, яку можна вирощувати в горщику. Залежно від сорту, цвіте з травня по жовтень.

Садові квіти фото

Базилік найчастіше додають до садових рослин, які вимагають багато сонця. Це створює дуже цікаву композицію. Це трава, яку варто мати у своєму господарстві. Удобрювати його не складно. З листя можна приготувати смачний песто.

Дивіться також: Садові квіти хоста – куди посадити хости

Прокрутка до верху