Головна сторінка » Дуже гарні вазони і модні кімнатні квітів
Дуже гарні вазони і модні кімнатні квітів

Дуже гарні вазони і модні кімнатні квітів

Дуже гарні вазони і модні кімнатні квітів. Якими квітами захоплюються колекціонери рослин і всі шанувальники напряму «міські джунглі», тобто т.зв. міські джунглі? Дивіться наймодніші та найкрасивіші квіти в горщиках.

Які квіти в горщиках популярні.

Мода на конкретні кімнатні квіти час від часу змінюється, як і інші тенденції. Багато хто з нас ще пам’ятає ті часи, коли плющ вкривав всі меблі й покривав стіни, величезні папороті звисали з шаф, а гігантські драцени досягали стелі. Але це вже позаду. Кактуси – як мініатюрні, так і більші – також пройшли етап популярності. Не дивлячись на моду, орхідеї роками панують у салонах, але тепер ми вибираємо не лише стандартний фаленопсис, а й інші екзотичні види цих квітів – Ванду, Мільтонію, Каттлею чи Дендробіум.

У зв’язку з великим інтересом до колекційних рослин до нашої країни надходять різноманітні, все більш вишукані та незвичайні зразки. Які кімнатні рослини зараз наймодніші? Перегляньте наш список НАЙКРАЩІ 10 горшкових квітів, які прикрасять ваш інтер’єр!

Дуже гарні вазони і модні кімнатні квітів

Монстера

Монстера все ще займає перше місце в нашому списку. Ця рослина не втрачає своєї популярності вже кілька років. Його відносно легко вирощувати, швидко розростається і його можна помістити в тінь, глибоко в кімнаті. Його головною перевагою є вражаюче зубчасте листя. Шукаєте незвичайний предмет для свого дому? Шукайте сорт «Variegata» — з легким забарвленням листя.

Цікаво  Кімнатні квіти антуріум догляд
квіти

Маранта

Друге місце на подіумі в нашому рейтингу займає маранта. Характерною рисою цієї рослини є привабливе листя з помітними жилками інтенсивних відтінків, які залежно від сорту можуть бути червоними або зеленими. Однак виростити цю екзотичну квітку непросто. Але якщо ми за нею правильно доглядаємо, забезпечимо їй напівзатінене місце і потрібну кількість вологи – вона винагородить вас прекрасним зовнішнім виглядом!

Дуже гарні вазони і модні кімнатні квітів

Аглаонема

Останнє місце на подіумі займає рослина з красивими й візерунчастим листям – аглаонема. Залежно від сорту листя аглаонеми мають плями, окреслені облямівки та інтенсивне забарвлення вздовж головних жилок. Деякі види цієї рослини майже повністю забарвлені в рожевий або червоний колір. Аглаонема проста у вирощуванні й легка в догляді. Все, що йому потрібно, це світле місце і регулярний полив. Однак з ним потрібно бути обережним – його листя містить токсичний сік, тому тримайте рослину трохи далі від дітей і тварин.

квіти

Калатея

Калатея в нашому рейтингу опинилася трохи нижче п’єдесталу пошани. Це красива квітка з ефектним листям, яке зазвичай має смугасті візерунки. Окремі різновиди можуть відрізнятися за кольором – вони мають салатові або темно-зелені смуги, а деякі мають ефектні рожеві відблиски. Цікаво, що нижня сторона листя зазвичай фіолетова. Калатея вимагає частого обприскування листя і вологого ґрунту. Крім приємного зовнішнього вигляду, він має ще одну важливу особливість – чудово очищає повітря від токсинів!

Цікаво  Невибагливі кімнатні квіти
Дуже гарні вазони і модні кімнатні квітів

Диффенбахія

Диффенбахія має надзвичайно декоративне листя з крапчастими візерунками. Рослина віддає перевагу світлі або злегка затінені місця. Любить вологий ґрунт і обприскування листя, при правильному догляді буде прикрашати ваш дім довгі роки. Але слід пам’ятати, що диффенбахія – дуже отруйна рослина! Цікаво, що індіанці використовували його сік для отруювання стріл! Обов’язково стежте за нею.

квіти

Алоказія

Не можна обійти увагою цю рослину. Великі та декоративне листя алоказії нагадують про африканські маски та шкіру дракона. Рослина буває багатьох сортів, які відрізняються формою і кольором листя. Що важливо, алоказію досить складно виростити. Вимагає злегка затіненого місця, теплих приміщень і регулярного поливу. Якщо за ним правильно доглядати, він швидко росте і поширює свою чарівність скрізь, де його можна знайти.

Дуже гарні вазони і модні кімнатні квітів

Стреліція

Стреліція царська – унікальна рослина з привабливими й довгими листками. Кількарічні квіти дуже ефектні, тому їм потрібно багато місця, а краще – представницьке положення вдома, щоб можна було милуватися їх первісним виглядом. У домашніх умовах стреліція виростає до 2 метрів у висоту. Особливістю цих рослин є їх красиві та унікальні квіти, які називають «райськими птахами».

квіти

Дубоволисте фігове дерево

Фігове дерево, яке також називають фікусом, має великі блискучі темно-зелені листя, що ростуть прямо зі стовбура. Рослина швидко розвивається і при вирощуванні в домашніх умовах досягає 2-3 метрів у висоту. Фікусу потрібне місце з розсіяним світлом і регулярний, але не дуже частий полив. Слід стежити за тим, щоб не перелити рослину, оскільки це може закінчитися для нього плачевно. Згодом рослина стає дуже розлогою, тому найкраще підходить у великій вітальні або залі.

Цікаво  Кімнатні рослини азалія
Дуже гарні вазони і модні кімнатні квітів

Бананове дерево

Банан – екзотична і відносно проста у вирощуванні рослина. Квітка росте дуже швидко, тому, перш ніж принести його додому, подумайте, чи зможемо ми забезпечити йому достатньо місця. Окрасою бананового дерева є його широке і значне листя, яке з часом починає формувати щільний шлейф. Рослина вимагає освітленого сонячного місця і вологого ґрунту.

квіти

Пальма

Усі пальми красиві та дивовижні. Бажаєте привнести екзотичну атмосферу у свій дім? Вибирайте кедр, карлик, ареку, хамедора або кокосові й фінікові пальми. Пальмам потрібне напівтінисте місце і вологий ґрунт. Також варто обприскувати їх листя, щоб вони не жовтіли. Вони швидко ростуть і прикрашають простір.

Дуже гарні вазони і модні кімнатні квітів

Сподіваємося, що наш список красивих кімнатних квітів вам сподобався і ми допомогли вам визначитися з новою рослиною, яка неодмінно прикрасить ваш інтер’єр.

Дивіться також: Кімнатні квіти калачики – рослина з лікувальними властивостями.

Прокрутка до верху