Головна сторінка » Кімнатна троянда догляд
Кімнатна троянда догляд

Кімнатна троянда догляд

Кімнатна троянда догляд. Вам набридли традиційні квіти? Ви можете прикрасити свою квартиру трояндами в горщику. Троянди в декорованих контейнерах принесуть частинку літа у вашу квартиру. Подивіться, як за ними доглядати, щоб вони довго радували око.

Вже давно троянди, королеви клумб, все частіше з’являються в наших оселях. Мініатюрні троянди в горщику зараз останній тренд. Червоний, жовтий, білий – вони завжди прикрасять і додадуть квартирі частинку сонця, колориту, а значить і шарму.

На жаль, підтримувати троянди в горщику в хорошому стані непросто. Їх тривале перебування в наших оселях часто закінчується їх висиханням. Чому, Тому що у квартирі їм варто побути лише кілька місяців, а потім пересадити в сад, на клумби або перезимувати в прохолодному приміщенні. І не всі про це знають!

При вирощуванні троянд в горщиках особливу роль відіграє правильне місце, полив і підживлення. Від цих трьох питань догляду залежить тривалість життя квітів. Чим дбайливіше ми за ними доглядаємо, тим кращий ефект у вигляді красивих бутонів.

Цікаво  Які рослини найкраще підходять для темного інтер'єру?

Так що рецепт красивих мініатюр простий. Вони повинні бути забезпечені:

  • Світле, сонячне місце,
  • досить помірний полив,
  • підживлення рідкими добривами приблизно кожні 14 днів.
Кімнатна троянда догляд

Підберіть для мініатюрних троянд субстрат і місце, щоб вони красиво цвіли


Грунт, в яку ми садимо троянди, повинна бути перегнійної. У нього варто додати пісок. Пам’ятайте, що ці рослини воліють пухкий і добре дренований ґрунт.

Ми доглядаємо за домашніми трояндами інакше, ніж за садовими. Вони понад усе цінують світлі кімнати. Тому ми вибираємо для них сонячне місце, дбаючи про те, щоб сонце не обпекло рослини в дуже теплі місяці.

Хорошим місцем для троянд в горщику буде підвіконня, але не тільки. Мініатюрні королеви клумб чудово почуватимуться на сонячному балконі чи терасі.

Кімнатна троянда догляд – полив троянд в горщику

Перш за все, троянди люблять туман. Тому ми обережно обприскуємо рослини принаймні раз на тиждень, але найкраще обприскувати щодня. Чому, Тому що це забезпечить більш красиве та ефектне цвітіння рослини. Що стосується обприскування, то важливо, щоб вода не потрапляла на квіти. Обприскуймо тільки листя.

Цікаво  Кімнатні квіти для зайнятих людей

Що стосується поливу, розетки віддають перевагу скромній кількості води, що на практиці означає, що вони переносять лише помірний полив. Але стережіться! Вони не виносять надлишку води, налитої прямо в горщик. Вони воліють самі черпати воду зі стоянки. Про це слід особливо пам’ятати, тому що перезволоження рослини може призвести до його загнивання. Влітку мініатюри поливаємо частіше, навіть раз на день, а взимку раз на тиждень. Взимку полив потрібно звести до мінімуму.

квіти

Наскільки важлива при вирощуванні троянд температура приміщення, в якому вони містяться?

Температура для троянд в горщиках повинна бути близько 20 градусів Цельсія. Це оптимальна температура, при якій вони будуть чудово цвісти. Також рекомендується більш низька температура, бо це не зашкодить квітам.

Цікаво  Дуже гарні вазони і модні кімнатні квітів

Коли квіти погано цвітуть і починає опадати листя, може виявитися, що температура просто занадто висока. Тому зимовий клімат наших квартир не сприяє трояндам. Тепло від радіаторів і часто сухе повітря призводять до того, що троянди втрачають свою естетичну цінність.

Зимівля мініатюрних троянд

Проблема з’явиться восени, коли мініатюри почнуть скидати листя і впадати в сплячку. На жаль, вони не можуть залишатися з нами у квартирі, а тим більше не в опалювальних приміщеннях.

Швидше слід перенести рослину в приміщення, де температура буде всього кілька градусів, але не опускатиметься нижче нуля. Правильна температура зробить його красивим навесні, коли рослина почне відроджуватися.

Кімнатна троянда догляд

Кімнатна троянда догляд – варто знати, що :

  • Пересаджуємо троянди в горщики кожні два роки. Пам’ятайте, що горщик не повинен бути набагато більше попереднього,
  • Удобрюйте мініатюрні троянди рідким добривом, призначеним для цих квітів. Давайте робити це принаймні кожні 2 тижні

Дивіться також: Кімнатний мирт догляд, застосування

Прокрутити вгору