Головна сторінка » Модні кімнатні рослини для сучасного інтер’єру
Модні кімнатні рослини

Модні кімнатні рослини для сучасного інтер’єру

Модні кімнатні рослини для сучасного інтер’єру. Кімнатні рослини в сучасному інтер’єрі можуть виглядати так само чудово, як і в традиційному. Замість великої кількості рослин краще вибрати одну добре виставлену кімнатну рослину. Які види сучасних кімнатних рослин підійдуть найкраще? Ось деякі пропозиції.

Кімнатні рослини для прикраси сучасного інтер’єру

Найкраще прикрашати інтер’єри кімнатними рослинами, які виростають до великих розмірів. Так ви досягнете найкращого ефекту. Добре виглядають поодинокі екземпляри, розміщені в центральних місцях, особливо в житлових кімнатах. У «підсобних» приміщеннях, наприклад, спальні або кабінеті, рослини слід розміщувати там, де вони не будуть заважати (наприклад, у кутку або на полиці).

Інші сучасні способи демонстрації сучасних кімнатних рослин – це вертикальні сади та вирощування рослин головою вниз. У першому випадку часто використовують епіпремнум, плющі, сингоніум, лосині ріжки й рослини з сімейства бромелієвих, у другому – орхідеї. Звичайно, вибір видів набагато ширше.

Цікаво  Як доглядати за ехеверією?

Модні кімнатні рослини – які види кімнатних рослин підійдуть найкраще

Існує великий вибір кімнатних рослин для сучасних інтер’єрів. Варто звернути особливу увагу на кілька видів, які підходять для облаштування на відкритих місцях. Деякі з них відомі давно – але в моду увійшли лише в останні роки.

  • Рослина морський вуж (сансевієрія) – рослина, яке недооцінювалося багато десятиліть. Зараз, завдяки простоті вирощування і привабливому зовнішньому вигляду, використовується повсюдно, в тому числі й для прикраси сучасних інтер’єрів. Вирощувати його варто в довгих прямокутних місткостях. Зазвичай рослина досягає 50-60 см у висоту. Має жорсткі, вертикальні, мечоподібне листя.
  • Заміокулькас – вид, який в останні роки набув величезної популярності. Варто вирощувати рослину окремо в центральному місці в кімнаті. У хороших умовах виростає до 100 см у висоту. Рослина практично не піддається руйнуванню – навіть після висихання воно швидко відновлюється. Вимагає великих контейнерів.
Цікаво  Жасмін кімнатний догляд
Модні кімнатні рослини
  • Ficus binnendijkii – в кімнатних умовах виростає до 200 см. Відрізняється довгими вузькими «вербовими» листям. Ідеально підходить для сучасних інтер’єрів та офісів. Він не любить переставляти.
  • Филодендрон подвійно перистий – кімнатна рослина, яке цінується за величезне пір’ясте листя. Багаторічний екземпляр може стати найбільшою прикрасою сучасної вітальні. На жаль, він займає багато місця.
  • Юка гватемальська – попри плин часу, вона все ще дуже популярна як кімнатна рослина. У композиції з довгою вузькою місткістю (наприклад, кольору металік) вона може стати чудовою прикрасою інтер’єру в стилі модерн.
  • Пахіра водяна – найкращий ефект досягається при покупці двох саджанців зі сплетеними між собою пагонами. У квартирах рослина росте великою – до 2,5 м заввишки. Цей вид досить легко вирощувати.
Цікаво  Догляд за фікусом в домашніх умовах
квіти
  • Монстера лаваш – сильно росла ліана, якій потрібно багато місця. Його окрасою є великі блискуче листя.

Дивіться також: Кімнатне садівництво

Прокрутити вгору