Головна сторінка » Осінні садові квіти, які цвітуть в саду восени
Осінні садові квіти

Осінні садові квіти, які цвітуть в саду восени

Осінні садові квіти, які цвітуть в саду восени. В осінньому саду не бракує фарб – мінливе листя малює в саду пейзаж, насичений теплими фарбами сонця. Помаранчеве, жовте і червоне листя наповнює сад кольором, роблячи його радісним і цікавим до зими.

Тому в осінніх квітів велика конкуренція. Якщо вони хочуть бути помітними та радувати, як і листя, вони повинні мати дуже привабливі квіти. Крім того, осіннім квітам доводиться справлятися зі складною осінньою погодою – менше сонця, прохолодне повітря і велика кількість дощів не сприяють цвітінню. Тим не менш, квіти в осінньому саду можуть нас дуже порадувати. Які види варто посадити в саду, щоб восени насолодитися їх чарівністю?

Жоржини

Одними з найкрасивіших видів осінніх квітів є жоржини. Це справжні королеви осінніх днів. Жоржини мають численні барвисті квіти, які цвітуть протягом багатьох тижнів. Теплі, дуже різноманітні кольори, різні форми та розміри означають, що ми можемо вибрати правильний вид жоржин для кожного саду. Жоржина найчастіше утворює розлогі кущі, які можуть досягати розміру до 120-160 см. Виняток становлять карликові жоржини, які красиво виглядають в горщиках – їх висота близько 30 см.

фото

Навіть листя декоративне – красиво вирізане, складне, темно-зелене або бордове, воно є ідеальним фоном для квітів.

Жоржини є багаторічними квітами, але вони відрізняються від традиційних багаторічних рослин. Їх корінь у вигляді бульби необхідно викопати на зиму і зберігати в більш теплому приміщенні. Навесні ми садимо коріння жоржин у водопроникний субстрат на сонячному місці.

Цікаво  Гладіолуси в саду - як доглядати за гладіолусами, щоб вони красиво цвіли?

Вербена патагонська

Вербена патагонська – приваблива багаторічна рослина. Створює ажурні, але добре помітні хмари фіолетових квітів. Квітки зібрані в волоті й мають насичене забарвлення, що приваблює численних метеликів. Стебло шорстке, незграбне, листя нечисленні, дрібні, ланцетні. Вербена найкраще росте в тихому та сонячному місці – на жаль, вона любить замерзати, але вона поширюється в саду і присутня щороку. Найкраще виглядає в групах, коли створює світлі, фіолетові клумби, що гойдаються від вітру. Цвіте вербена з липня і тримається до осені.

Осінні садові квіти

Осінні садові квіти – пурпурова шишка

Шишка пурпурна – дуже популярне багаторічна рослина. Дуже характерні його рожеві суцвіття з колючим центром. Ехінацея добре росте на сонячних і напівзатінених місцях, квітки з’являються на рубежі червня-липня, а потім прикрашають рослину до осінніх днів. Листя ехінацеї мають серцеподібну форму, утворюють розетку біля землі, а на стеблі з’являються рідко.

Ехінацеї люблять метелики та інші комахи, тому вони є цікавим місцем для спостереження за природою. Однак засушені квіти шишкарки виглядають красиво навіть взимку. Вони буріють на снігу, як колючі факели, і птахи охоче зривають їхнє насіння.

фото

Троянди

Троянди, на перший погляд, не тільки літні квіти. Багато видів і сортів знову зацвітають, особливо якщо регулярно видаляти зів’ялі квіти й додатково в серпні давати другу дозу добрив квітучим рослинам. Троянди прикрашають сад до пізньої осені, і їх чарівність не потребує представлення.

Осінні садові квіти

Клематис

Клематиси, також відомі як клематиси, є дуже привабливими садовими ліанами, які дійсно варто посадити у своєму саду. Час цвітіння клематисів дуже тривалий – квіти прикрашають їх з червня до осені. Клематиси доступні у багатьох сортах, тому у нас величезний вибір кольорів і форм квітів.

Цікаво  Багаторічні вуличні квіти для саду без викопування

Коли справа доходить до вирощування клематиса в саду, ми повинні вибрати таке положення, де «ніжки» (підстава куща) знаходяться в тіні, а пагони — на сонці. Тоді вони цвітуть рясніше.

фото

Осінні садові квіти – очиток

Седуми – вдячна група рослин, які радують нас своїм цвітом, але при цьому не обтяжують доглядом. Найвідоміший седум характеризується значними суцвіттями у формі зонтиків. Очиток привабливий цілий рік – навесні він утворює зеленувато-блакитні кулі листя, які влітку ростуть вгору зеленуватими суцвіттями. В кінці серпня квіти змінюють колір, спочатку ніжно і боязко червоніють, а з часом стають рожевими. Квіти довго цвітуть і приваблюють зграї комах. Пізньої осені седуми буріють і продовжують прикрашати сад цим привабливим видовищем навіть взимку.

Очиток найкраще росте на сонці, але також добре росте в півтіні.

Осінні садові квіти

Хризантеми

Садові хризантеми – рослини, до складу яких входять як однорічні рослини, так і зимуючі в ґрунті. Хризантеми починають цвісти в кінці серпня, і цвітіння їх зберігається до пізньої осені. Ця рослина має квіти білого, фіолетового, рожевого, жовтого та оранжевого кольорів.

фото

Рудбекке

Рудбекії — ще одна приваблива і безпроблемна рослина, яка цвіте з літа до перших заморозків. Їх сонячні, яскраво-жовті квіти скрасять будь-який сад. Рудбекії утворені пухкими скупченнями листя і жорсткими стеблами, на яких гойдаються вражаючі квіти. Найчастіше суцвіття мають коричневі або чорні внутрішні пелюстки, а зовнішні жовті або помаранчеві. Іноді вони також можуть бути коричневими або бордовими. Рудбекії невибагливі, вони самостійно проростають через підземні пагони, створюючи все більші куртини.

Цікаво  Нарцис в саду - вирощування нарциса, догляд, поради
Осінні садові квіти

Осінні садові квіти – гортензії

Гортензії – красиві кущі, які цвітуть дуже ефектно і довго. Будь то садові або букетні гортензії, кожен вид може похвалитися тривалим періодом цвітіння і красивими квітами. Квітки гортензії, як і квіти очитку, мають кілька етапів. Найгарніше вони виглядають влітку, коли розкривають свій колір – залежно від сорту вони можуть бути рожевими, фіолетовими, білими або навіть блакитними, але… декоративна гортензія і взимку, якщо залишити її квітки на поверхні. Рослина.

фото

Фізаліс

Фізаліс – цікава рослина, яка інтригує зовнішнім виглядом своїх квіток. Вони нагадують помаранчеві китайські ліхтарики. Фізаліс – однорічна рослина в нашому кліматі. Цвітіння починається в кінці літа, і квіти декоративні до заморозків. Крім декоративності, варто знати, що заховані у квітках плоди їстівні – стиглі мають помаранчевий колір.

Осінні садові квіти

Попри те, що в осінньому саду переважають дощі, він може бути привабливим, якщо висадити види, які цвітуть до осінніх заморозків. Посадивши на клумбу кілька рослин із зазначеної вище групи, ви зробите свій сад барвистим навіть у цей час.

Дивіться також: Ранні садові квіти – перевірте, коли зацвітають

Прокрутка до верху