Головна сторінка » Ранні садові квіти – перевірте, коли зацвітають
Ранні садові квіти

Ранні садові квіти – перевірте, коли зацвітають

Ранні садові квіти – перевірте, коли зацвітають. Які перші весняні квіти? Білі, як проліски, жовті, як нарциси, сині, як виноградні гіацинти, рожеві, як дафни, і дивовижно запашні, як гіацинти та нарциси. Весна починається з килимів у саду!

Як тільки сонце пригріє, починається весняний парад фарб. Найраніше квіти з’являються на газонах або клумбах, невисокі, близько до землі, деякі навіть пробивають сніг.

Ранні садові квіти – підсніжники, первоцвіти, виноградні гіацинти, крокуси, гіацинти та нарциси.

За сприятливої ​​погоди вже в березні, а іноді й у лютому ми побачимо весняні сніжинки, підсніжники, іриси цибулі, виноградні гіацинти, морозники, зимові сніжинки, мильки, печеночники.

Трохи пізніше – маргаритки, бадан, ілюзії, миловидні флокси, анемони, примули, пас квіти, братки, шипшини, жовтці, щитівки, крокуси, шашки, дивовижно запашні гіацинти та нарциси.

Як підготувати садові рослини до весни?

Що ми можемо зробити, щоб наш сад виглядав чудово до настання весни? Найкраще подумати про це восени й на пів року заздалегідь спланувати висоту рослин, відтінки, запахи й час цвітіння. До характерних для весни непомітних кольорів – білого, жовтого, зеленого і блакитного – варто додати щось сильніше, наприклад, бордовий. Цей колір вишуканий і не дуже поширений.

Цікаво  Малина - все, що потрібно знати про її вирощування

Я роками змішую білий і чорний у своєму саду, додаючи бордовий, помаранчевий або синій до цієї основної палітри. Запах теж важливий. Однак шкода садити поруч два сильно пахучі види, які будуть конкурувати один з одним. Чи не краще насолоджуватися ними поступово, гуляючи по саду?

фото

Ранні садові квіти – де їх посадити?

Раннім квітам варто додавати компанію вічнозелених рослин, наприклад різнокольорової осоки, чорних лілій, різнокольорових і повзучих джмелів, бадана серцелистого, різнокольорової журавлини. Вони додадуть хмари та пір’я на бордюр і закриють те, що потрібно накрити, коли квіти почнуть в’янути.

Перші та найочікуваніші квіти повинні бути добре видні, тобто в передній частині саду, біля доріжок, біля лавки. Де ми часто проходимо і де сніг тане найшвидше. Влаштуймо клумбу для цибулі так, щоб її було добре видно з вікна, адже саме вона найчастіше ставить квіти над снігом. Натуралістичні клумби або газон також підійдуть.

Цікаво  Герань - догляд та вирощування в саду

Найкраще крокуси виглядають уздовж доріжок. Вони низькорослі й цвітуть набагато довше інших провісників весни. Чудово почуваються вони також серед шипшини та вересу. Висаджуємо на клумби нарциси та флокси. Альпінарії – ідеальне місце для червоних жуків і ірисів цибулинних. Ми також можемо висаджувати їх серед подушкоподібних ранньоквітучих багаторічників, наприклад, дуба стололистого, ломикаменю, казково барвистих флоксів і примул.

Коли садити весняні цибулинні?

Весняні цибулинні висаджують з вересня по листопад. Грядку перекопуємо, глинистий ґрунт змішуємо з піском, а якщо бідний, то збагачуємо компостом.

Різнокольорові квіти найбільш ефектно виглядають у великих групах. Якщо ви мрієте про березневі клумби, але не встигли їх оформити восени, не здавайтеся! На квітковому ринку точно можна знайти цибулини в горщиках. Ви швидко прикрасите свій сад яскравим кольором, просто пересадіть їх з горщиків у землю, як тільки вона відтане.

Цікаво  Вирощування гліцинії - що робити, щоб він красиво цвів?
Ранні садові квіти

Як оформити весняні грядки?

Як створити весняні клумби в саду? Фон виготовляємо з більш міцних рослин, які не втрачають листя взимку, а аксесуари з квітучих. Красиво виглядають кулі самшиту з покривами плюща, красиво виглядають квітучі білі братки, примули й цикламени.

На задньому плані працюватимуть: австралійська кордиліна з бордовим або білим смугастим листям, липові широкошишкоподібні кипариси «Goldcrest», гамамеліс, вічнозелені камелії, чемериці, різнокольорові осоки, скимі, верес, веретена, «чорнухи», і пахізандри.

Найкрасивіші квітучі: виноградні гіацинти, шипшина, «Ауреум», шашка, дафна дафнієва, іриси цибульні, квітучі крокуси, нарциси божественно запашні, сорти« Бадьорість »- махрові, гіацинти, жовтець, примули бордові або з чорною облямівкою, медунки.

Дивіться також: Садові весняні квіти – 10 найпопулярніших видів

Прокрутка до верху