Головна сторінка » Зелені вазони назви
Зелені вазони назви

Зелені вазони назви

Зелені вазони назви. Зелені квіти в горщиках прикрасять будь-який інтер’єр і додадуть йому більш сучасного характеру. Крім того, їх листя постачає кисень, а багато з них також мають властивості проти смогу. Які рослини в горщиках вибрати?

Зелені горшкові квіти багато хто вважає більш підхожим для квартири, ніж квітучі горшкові квіти – особливо для інтер’єрів в сучасному стилі. Нема потреби підбирати кольори, адже зелений підходить всім. Знайомтеся з популярними видами зелених квітів!

Чому варто мати зелені горщикові квіти?

Існує багато видів кімнатних квітів, які невибагливі й дійсно прості у вирощуванні. Є такі, які витримують тимчасову нестачу води або навіть більш тривалий період посухи. До них відносяться, наприклад, крассула або сансев’єра. Зелене листя кімнатних квітів пожвавлює інтер’єр, допомагає розслабитися, нагадує про природу. Зелені кімнатні квіти очищають повітря в будинку, а деякі навіть мають антисмоговий ефект.

Для невеликої квартири ідеально підійдуть невеликі рослини, наприклад, пеперомія і ліани (наприклад, сциндапсус), у більшій кімнаті ефектною прикрасою стануть пальми, філодендрон, монстера або фікус.

Найцікавіші зелено листяні кімнатні квіти – назви

Листя зелених кімнатних квітів різноманітні за відтінками. Одні світло-зелені, як молода трава, інші мають дуже насичений колір, треті плямисті або з різнокольоровими цікавими плямами (кремовими, жовтуватими, навіть бордовими). Листочки також вирізані як народні витинанки. Вони також бувають різної форми. До найбільш ефективних видам відносяться:

 • Шефлер
 • Кротон
 • Королівська бегонія
 • Маранта
 • Калатея
 • Кордиліна
 • Монстера
Цікаво  Вазони з довгими листками

Зелені вазони назви – види звисаючих зелених горшкових квітів

Є багато зелених квітів у горщиках, які можуть стояти на поличці на стіні або висіти, наприклад, у мотузковому макраме, прикріпленому до стелі, і красиво звисати. Ви повинні відщипнути їм кінці. Тоді вони добре гілкуються. Ті, що мають візерункове листя, потребують трохи більше світла. Ті, що мають зелене листя, є ідеальними тіньолюбними квітами. Ось деякі зелені кімнатні квіти, що належать до домашньої ліани:

 • Папороті – вважаються зеленими очисниками повітря. Їм необхідне вологе повітря. Коли взимку через радіатори повітря занадто сухе, листя сохне й опадає.
Зелені вазони назви
 • Зелістка – ідеально підходить для людей, які не мають досвіду догляду за горщиковими квітами, оскільки до неї практично немає вимог. Просто не забувайте поливати. Його окрасою є пагони (тендусти) з дочірніми рослинами, тобто розсадою.
 • Плетистий філодендрон – перш ніж ви це усвідомите, він створить зелену стіну. Росте як бур’ян!
Цікаво  Кімнатні квіти цикламен
квіти
 • Сциндапсус – також це одна з найпростіших для вирощування зелених лазячих горщикових квітів. Його дуже легко розмножити, відрізавши кінці пагонів і помістивши їх у воду. Один із сортів має світлі плями на листках.
Зелені вазони назви
 • Плющ – добре росте в півтіні. Можливо, вам слід уникати надто сонячних місць. Йому підходить помірний полив. На вибір є зелені та строкаті сорти.
квіти
 • Циссус ромбоподібний – має листя, що складаються з трьох зубчастих листочків, темно-зеленого кольору. Виростає до 3 м.
 • Ysngonium, також відомий як Ysngonium , виростає приблизно до 1,5 м. Листя стрілоподібні, великі, на довгих стеблах. Вони декоративно звисають з полиць. Деякі сорти мають строкате листя.
Зелені вазони назви

Великі сорти зелених горщикових квітів

Якщо ви шукаєте велику зелену рослину в горщику, наприклад, для представницької вітальні, ви можете вибрати з:

 • Пальми – догляд за ними не складний. Більшість пальм люблять світлі місця, але, наприклад, арека і вашингтонія, вони також досить добре переносять тінь.
квіти
 • До фікусів, також відомих як фігові дерева, відносяться: фікус пружний, фікус, фікус Бенджаміна. Це рослини-довгожителі.
Цікаво  Тюльпани в горщику, як за ними доглядати, щоб вони цвіли як можна довше?
Зелені вазони назви
 • Монстера – в сприятливих умовах може вирости до 3 м. У природі це ліана, але якщо у квартирі їй забезпечити міцну опору, то буде рости вгору. Його величезні розрізане листя виглядають феноменально.
квіти
 • Заміокулькас – витончений зелений горщик для тих, хто не може дозволити собі зелений горщик розміром з дерево, але хоче мати привабливий екземпляр. Заміокулькас виростає до 60-80 см. Практично не вимагає догляду, просто не любить протягів. Стійкий до пересихання ґрунту. Його дуже легко розмножити, бажано діленням зростаючої грудки.
Зелені вазони назви

Зелені вазони назви – маленькі зелені горщикові квіти

Якщо ви хочете виростити лише одну або кілька невеликих зелених горщикових рослин, наприклад, на підвіконні, і таких, які не закриватимуть скло та не забиратимуть цінного світла, ви можете вибрати, наприклад, з: фітонії, пеперомії, маленьких кактусів, хеверерії, деяких низькі сорти спатифиллума, щавлю трикутного.

Зазвичай вони не перевищують 15-20 см у висоту, а іноді бувають і нижче. Ви також можете вибрати, наприклад, мирт або трави й підстригти їх кінчики ножицями, щоб зробити їх низькими й гіллястими.

Дивіться також: Кампанула догляд та вирощування

Прокрутка до верху