Головна сторінка » Кімнатні квіти жіноче щастя
Кімнатні квіти жіноче щастя

Кімнатні квіти жіноче щастя

Кімнатні квіти жіноче щастя. Домашні рослини прикрашають приміщення, покращують якість повітря, позитивно впливають на наш настрій і здоров’я… Це ще не все! Деякі вважають, що квіти також можуть принести удачу. Не завадило б у різдвяно-новорічний період приділити більше уваги зелені. Ось горшкові квіти щастя, які варто мати вдома! З ними чотири кути одразу стануть гарнішими та привітнішими!

Що зробити, щоб новий рік був щасливим? Є багато забобонів, традицій і способів. Перед новорічною ніччю варто впустити у свій дім нову енергію. Наприклад, вибираючи квіти щастя, любові та багатства.

Кімнатні квіти жіноче щастя

Рослини, що приносять щастя

Зелень вдома – це завжди гарна ідея. Завдяки цьому ви одразу почуваєтесь краще у своїх чотирьох стінах. Квіти прикрашають приміщення, фільтрують повітря і мають оздоровчі властивості. Крім того, вважається, що деякі з них мають магічну силу. Тож не завадить трохи допомогти своєму щастю за допомогою рослин.

Варто знати чарівні квіти з позитивною дією. Такі кімнатні рослини несуть позитивну енергію у ваші чотири стіни. Також вважається, що вони забезпечують мир, достаток і процвітання. Вони притягують те, що добре… Не дивно. Заведено вважати, що рослини є джерелом життєвої енергії, розвитку і відродження. Квіти – символ життя і здоров’я. У всіх них є щось надзвичайне. Однак деяким з них приписують особливий ефект.

Цікаво  Калли квіти кімнатні догляд
квіти

Кімнатні квіти жіноче щастя – чарівні кімнатні рослини

Зелений має велику позитивну силу. Це варто пам’ятати. Тож не завадить під Новий рік занести у свій дім нові рослини, щоб привернути добро. Які квіти приносять щастя? Ось які рослини згадуються найчастіше!

Папороть – додає сили, гармонізує, заспокоює і заспокоює. Це позитивно впливає на здоров’я і самопочуття. Це рослина з давніми традиціями в слов’янській народній культурі. Іноді її називають «чарівною травою кохання». З’являється в легендах, піснях, казках. Вважається, що він приносить щастя, багатство, удачу і пробуджує почуття. Це символ мрій. Папороті популярні, їх легко вирощувати, вони добре підійдуть у спальні, вітальні та офісі.

Цікаво  Юка домашня в горщиках - догляд і вирощування

Дерево щастя (Crassula) – приносить у дім спокій, позитивну енергію, гармонію та достаток. Це довговічна, проста у вирощуванні й декоративна рослина. Мабуть, це покращує настрій, допомагає відкритися світу, знімає стрес, покращує життєву ситуацію та приносить успіх у бізнесі. За англійською назвою це «грошове дерево», швидше за все тому, що форма листя нагадує монети.

Гроші (Пілея) – приносить фінансовий успіх і процвітання. Все завдяки округлим листям, що нагадують дрібні гроші. Рослина невибаглива, швидко росте і виглядає привабливо. Ця квітка останнім часом набула величезної популярності завдяки соцмережам. Просто… для щастя варто мати гроші.

Щасливий бамбук (драцена Сандера) – захищає від бід, притягує удачу, приносить в дім гармонію і добру енергію. Це легка у вирощуванні рослина, ідеальна для початківців, зайнятих садівників. В Азії цю квітку купують на зустріч китайського Нового року. Це також популярний подарунок для новосілля. Символіка цієї рослини часто використовується в практиках фен-шуй.

Спатифіллум – в просторіччі називають «жіноче щастя». Він приносить у дім спокій, тишу, гармонію та позитивну енергію. Кажуть, що він в’яне, коли у квартирі панує розбрат. Рослина є живим фільтром, який чудово очищає і зволожує повітря. Ідеально підходить для спальні або офісу.

Цікаво  Троянди для контейнерів

Антуріум – дарує щастя, радість, впевненість у собі та мужність. Це допомагає досягти успіху та прискорює процес отримання знань. Мабуть, він також сприяє любові, оживляє інтер’єр і пробуджує романтизм. Рекомендується розмістити цю рослину в домашньому кабінеті, вітальні або спальні.

Інші квіти, які приносять гроші, щастя і любов? Ось ще кілька часто згадуваних рослин. Розмарин – протиотрута від «пристріту», має захисну дію. Це також притягує любов. Це додає сил і зміцнює. Це приваблює добрих людей. Герань (ангінка) – має цілющу силу. Камелія – притягує гармонію, радість, друзів. Щавель – забезпечує достаток і процвітання. Базилік – притягує щастя, безпеку, зміцнює, захищає, пробуджує почуття. Орхідея – привертає любов.

Кімнатні квіти жіноче щастя

Дивіться також: Кімнатна пальма – догляд

Прокрутити вгору