Головна сторінка » Найкрасивіші кімнатні рослини
Найкрасивіші кімнатні рослини

Найкрасивіші кімнатні рослини

Найкрасивіші кімнатні рослини. Квіти – найкрасивіша прикраса кожного дому. Незалежно від того, складемо ми їх в букет або посадимо в горщики, вони додадуть шарму будь-якому інтер’єру. Відомо, що відповідний підбір видів дозволить насолоджуватися пишними композиціями цілий рік.

Гортензія

Гортензії дуже популярні рослини, як в саду, так і вдома. Вони бувають різних кольорів: білі, рожеві, фіолетові та красиві сині. Це рослина, яка любить легку півтінь, температуру в кілька градусів і вологий ґрунт. Його потрібно досить інтенсивно удобрювати.

квіти

Апельсинове дерево

Головною прикрасою цієї рослини є помаранчеві плоди. Вони найбільше привертають увагу. Апельсинове дерево слід розміщувати на сонячному місці, влітку воно потребує інтенсивних підживлень і зволоження. Зверніть увагу, що ця рослина дуже чутлива до низьких температур.

Найкрасивіші кімнатні рослини

Найкрасивіші кімнатні рослини – азалія японська

Влітку садимо її в саду. Але вдома вона любить місця з великою кількістю світла і без протягів. Азалія прекрасно цвіте при низьких температурах (близько 12 градусів Цельсія). Це ідеальний вибір для зими. Ми можемо розмістити його окремо або в композиціях з іншими рослинами.

Цікаво  Кімнатний мирт догляд, застосування
квіти

Хойя.

Квітки цієї рослини виглядають немов вилиті з воску. Дуже добре буде рости у світлому місці при кімнатній температурі. Полив і дощування повинні бути досить помірними. Не будемо перестаратися з цією процедурою. Зверніть увагу, що Ходжа погано переносить пересадку і часті переїзди з місця на місце.

Найкрасивіші кімнатні рослини

Цикламен

Щоб фіалка красиво цвіла і не доставляла проблем у догляді, в першу чергу її потрібно помістити в прохолодне місце (але трохи далі від протягів), в півтінь і близько до свіжого повітря. При кімнатній температурі цикламен занадто теплий. Якщо можливо, ми повинні перемістити його в набагато прохолодніше місце, принаймні на ніч. Фіалки бувають різних кольорів, найпопулярніші з яких червоні та рожеві.

квіти

Найкрасивіші кімнатні рослини – клівія

Це дуже гарна рослина, увагу якої привертає помаранчевий колір її квітів. Взимку ми ставимо його на сонячне освітлене місце, а влітку в півтінь. Клівія не любить високих температур. Додатковою перевагою цієї рослини є те, що при правильному догляді вона може цвісти навіть двічі на рік, це хороший вибір для зими. Ми можемо розмістити його окремо або в композиціях з іншими рослинами.

Цікаво  Дивовижні кімнатні рослини
Найкрасивіші кімнатні рослини

Пасльонові

Це отруйна рослина! Головною прикрасою є фрукти: жовті, білі або червоні кульки. Любить прохолодне повітря і світле положення. Взимку його потрібно перенести в більш прохолодне приміщення. Це період, коли рослина переходить у стан спокою і часто переставляється з місця на місце.

квіти

Спатифіллум

— це квітка з блискучим інтенсивно-зеленим листям і квітками, схожими на крила. Він має здатність очищати повітря від токсичних речовин, що виділяються, серед інших: через меблі, килими та пластикові корпуси побутової техніки. Вирощувати спатифиллум слід в півтіні у вологому ґрунті.

Найкрасивіші кімнатні рослини

Найкрасивіші кімнатні рослини – орхідея

— одні з найелегантніших горшкових рослин у світі, але, як і личить «леді», вони ще й дуже вибагливі. Можливо, у вас теж були проблеми з вирощуванням цих специфічних рослин. Орхідеї добре ростуть на освітлених місцях і в півтіні. Коли ми купуємо ці квіти, вибирайте екземпляри з великою кількістю бутонів і непошкодженими листям. Це ознака здоров’я.

Цікаво  Вазони для дитячої кімнати

Орхідеї – вишуканий знак любові. Протягом багатьох років орхідеї символізували приховане та таємне кохання. Це також символ дуже чуттєвої любові (можливо тому, що пелюстки цієї квітки нагадують форму жіночої утроби).

квіти

Пойзенс

Квітка під назвою Вифлеємська зірка прийшов до нас з Америки. Це не вифлеємська зірка і фактично не має нічого спільного з християнством. Воно походить з Мексики, де асоціювалося з жорстокістю і кровопролиттям. Незважаючи на таку невдячну історію, для багатьох з нас воно є невіддільним символом Різдва. Для повноцінного розвитку цій рослині потрібна температура від 18 до 21 градуса Цельсія. Слід уникати перепадів температури нижче 12 градусів, бо через це рослина часто опадає листя. Навіть короткочасні перепади температури несприятливі.

Найкрасивіші кімнатні рослини

Увага!
Вибираючи конкретні види рослин, враховуйте те, що вони можуть викликати алергію. Особливо це стосується видів із сильним запахом і тих, у яких листя вкрите волосками. Деякі рослини також можуть виділяти речовини, які викликають подразнення або навіть отруйність: пуансетія і дифенбахія.

Дивіться також: Кімнатні квіти жіноче щастя

Прокрутити вгору