Головна сторінка » Квіти грошове дерево
Квіти грошове дерево

Квіти грошове дерево

Квіти грошове дерево. Напевно, ви не раз чули про філософію фен-шуй, стародавню китайську практику облаштування простору таким чином, щоб воно відповідало природному середовищу і внутрішнім потребам людини. Спосіб облаштування навколишнього середовища (не лише квартир, а й цілих садиб і міст) мав забезпечувати не лише духовний спокій і насичення, але й захист від злих сил. Рослини відіграють неоціненну роль у цій думці. Однією з них є грошове дерево, більш відома нам як дерево щастя.

грошове дерево – сукулент кущистої форми. Воно схоже на дерево бонсай, і його часто вибирають новачки для цього виду вирощування. Він простий у догляді і довговічний – витримує навіть незначну занедбаність. Як виростити грошове дерево?

Залежно від виду, грошове дерево зустрічаються в багатьох частинах світу. Найпопулярнішим видом і видом, який викликає найменші проблеми з доглядом, є грошове дерево яйцевидне, яке походить з півдня Африки.

Цікаво  Різні вазони для світлих кімнат

Це багаторічна рослина, яка може досягати у висоту до 1 метра в контейнері. Що може розчарувати деяких любителів домашнього садівництва, росте воно досить повільно (його пагони виростають всього на кілька сантиметрів протягом року), але завдяки декільком методам догляду тенденцію до такого зростання можна підтримувати на постійному рівні або навіть трохи посилювати.

Товстянка яйцевидна прикрашає м’ясистим, яскраво-зеленим листям приємної для ока яйцевидної форми – багато хто вважає їх монетами, звідси і загальна назва рослини – “грошове дерево”. Крім того, вони виконують роль водяного сховище.Квітки, які розвиває рослина, дрібні, білого кольору.Вони з’являються лише при достатньому освітленні культивованого екземпляра.Кора багаторічної рослини світла, злегка блискуча, з чітко окресленими кільцями.

квіти

Квіти грошове дерево – посадка

грошове дерево віддає перевагу місцям з хорошим освітленням (при попаданні сонячних променів її листя по краях покриваються червоною смугою). Оптимальна температура для його вирощування становить приблизно 20 – 22 градуси С. Крім того, цей вид добре переносить вплив сухого повітря. Влітку його можна навіть тримати на вулиці. Що стосується субстрату, то він повинен бути водопроникним, бажано з домішкою крупнозернистого піску без торфу. Також під шаром грунту в горщику слід залишити місце для дренажу. Поливаємо крассулу, як і інші сукуленти, тобто тільки тоді, коли земля в її ємності підсохне.

Цікаво  Троянди для контейнерів

Незважаючи на те, що воно добре почувається при кімнатній температурі та низькій вологості повітря, його не можна вирощувати на підвіконнях над радіаторами опалення – це, на жаль, сприяє і без того обмеженому росту рослини.

Квіти грошове дерево

Важливою процедурою догляду є обрізка, яка служить для формування рослини, контролю її росту і потовщення листя.

Цікаво  Невибагливі кімнатні квіти

Ми пересаджуємо рослину в новий горщик, коли коренева грудка переросте грунт. Crassula ovata не тільки легко вирощувати, але й розмножувати – просто укореніть зрізані верхівки рослини у вологому ґрунті.

грошове дерево символізує щастя і успіх у багатьох культурах. Тому його часто дарують на весілля або новосілля – під хорошу квартиру на новому місці або починаючим бізнесменам. Цей вид символізує початок нового життєвого шляху, початок чогось великого, але ще невідомого.

Фен-шуй, в якому ця рослина займає особливе місце, пропонує розміщувати його в південно-східному кутку будинку. Вважається, що кожен новий лист, що з’являється на рослині, означає швидке надходження додаткових грошових коштів.

Дивіться також: Найкрасивіші кімнатні рослини

Прокрутка до верху