Головна сторінка » Кімнатні рослини з червоними квітами
Кімнатні рослини з червоними квітами

Кімнатні рослини з червоними квітами

Кімнатні рослини з червоними квітами. Від старих моральних кодексів до наших днів залишилося визнання червоного кольору квітів як символу любові та мужності в його здобутті. Звичайно, важливий контекст – хто кому дарує букет. Однак дарувальник не повинен дивуватися, якщо невинні рослини сприймуть як прояв дуже серйозних почуттів.

Червоні квіти – гузманія

Ефектний червоний колір найбільш характерний для гузманії (іноді вони жовті або помаранчеві). Рослини родом з Центральної та Південної Америки. Різнобарвне суцвіття, схоже на соснову шишку, виростає з розетки довгих зелених листків. Він складається з листків, які називаються приквітками. Серед них є маленькі, білі справжні квіти. Гузманія очікує теплого місця в півтіні цілий рік (принаймні 18 градусів за Цельсієм). Субстрат повинен бути постійно вологим, але без переливів. Потрібно долити воду в розетку.

квіти

Червоні квіти – антуріум

Цікавим прикладом червоного сорту, який дуже популярний у вирощуванні, є антуріум. Як і гузмания, походить з Центральної та Південної Америки. Барвисте декоративне листя росте з вузлів стебла антуріума й оточує поодинокі колосоподібні суцвіття, що складаються з великої кількості дрібних квіток (довжина колоса 6-10 см). Оптимальна температура, необхідна рослині, становить 22-24 градуси за Цельсієм. Розраховує на розсіяне світло і високу вологість повітря (взимку рекомендується зниження температури й обмежений полив). У будь-який час року антуріум не можна збризкувати водою.

Цікаво  Гібіскус болотний багаторічний (Hibiscus moscheutos)
Кімнатні рослини з червоними квітами

Кімнатні рослини з червоними квітами – червоні квіти – цикламен

Цикламен має білі, рожеві або червоні квіти. Рослина походить із Середземномор’я (Греція, Західна Азія, Північна Африка). У висоту досягає 30-40 см. Забарвлення листя в залежності від сорту може варіюватися від світло до темно-зеленого. Цвіте з осені до весни. Від господаря передбачається розсіяне світло, температура 7-15 градусів Цельсія, помірна вологість (полив в піддон). Після цвітіння дайте рослині відпочити в прохолодному приміщенні.

Цікаво  Хвойні кімнатні рослини
квіти

Червоні квіти – Віфлеємська зірка

До символів Різдва відноситься найпопулярніший червоний різновид Віфлеємської зірки. Рослина родом з Південної Америки. Він виготовлений із зеленого листя та красивих різнокольорових приквітків, які надають йому вигляду зірки. Йому слід забезпечити сонячне (розсіяне) і тепле місце (але не поруч з радіаторами опалення). Оптимальна температура 18-21 градус Цельсія. Субстрат повинен бути помірно зволоженим. Рослина не можна ні пересихати, ні перезволожувати.

Кімнатні рослини з червоними квітами

Червоні квіти – гібіскус

Квіти гібіскуса рожеві, червоні й жовті. Ймовірно, походить з Азії. Кімнатний гібіскус заведено називати китайською трояндою. Вирощування може здатися досить складним, починаючи з висоти (до 2 метрів). Найкраще, якщо крім квартири й балкона, він матиме у своєму розпорядженні засклену, не надто теплу і світлу веранду на зимовий період, з листопада по січень. Однак майбутнього власника не варто лякати. Решта вимоги такі ж, як і у тропічних рослин. Однак їм важко зрівнятися з таким ефектним чагарником, який цвіте кілька місяців на рік. Основні вимоги до гібіскусу: світле, але захищене від прямих сонячних променів місце, невеликий горщик, родючий, водопроникний, багатий гумусом ґрунт, систематичний, але помірний полив, підживлення в період вегетації рідкими добривами для квітучих рослин. Стережіться протягів!

Цікаво  Незвичайні гортензії в горщиках
квіти

Кімнатні рослини з червоними квітами – каланхое

Популярним кімнатною квіткою є каланхое. Він чудово освітлює кімнати, тому що цвіте взимку. Має багато сортів, які відрізняються забарвленням квіток (білий і відтінки рожевого, жовтого, оранжевого, червоного). Інтенсивного поливу не вимагає – тільки коли ґрунт в горщику підсохне. У період цвітіння необхідно використовувати рідкі добрива для квітучих рослин. Тоді йому потрібно багато світла (бажано біля південного вікна, але трохи далі від радіаторів). Каланхое не можна обприскувати водою або шліфувати листя.

Кімнатні рослини з червоними квітами

Дивіться також: Декоративні кімнатні квіти

Прокрутити вгору