Головна сторінка » Садові квіти в горщиках – всередині й зовні
Садові квіти в горщиках

Садові квіти в горщиках – всередині й зовні

Садові квіти в горщиках – всередині й зовні. Перетворіть свій сад на зелену вітальню, а з іншого боку запросіть у свій інтер’єр відомі садові рослини! Для цієї мети відмінно підійдуть калла ефіопська, дзвоник, целозия, лілії та лілії – це чудові кімнатні рослини, які можуть рости як у приміщенні, так і на відкритому повітрі, завдяки чому простіше стерти межі між домом і садом.

Садові квіти можна використовувати як у приміщенні, так і на вулиці

Квітучі екземпляри в горщиках радують різноманітністю кольорів і форм, а вибір видів і сортів постійно розширюється. Ось найпопулярніші:

Калійка

Калла ефіопська (Cantedeskia) має дрібноквіткові й великоквіткові сорти, практично всіх кольорів: білого, жовтого, рожевого, фіолетового, бузкового, лососевого і помаранчевого. Листя теж палітри відтінків зеленого, можна зустріти й крапчасті. Калла — болотна рослина, що росте на берегах річок. Зустрічається від Південної Африки до Малаві, часто в затоплених місцях – завдяки чому встигає накопичити воду в цибулі й пережити посуху.

Садові квіти в горщиках – лілії

Кімнатні лілії бувають різних груп, наприклад, азіатські лілії (маленькі бутони, ніжне листя, виразне забарвлення), східні лілії (товсті бутони та листя, великі квіти з сильним ароматом, особливо білі та рожеві сорти), група Longiflorum (довгі білі). квіти) і група LA (гібрид групи Longiflorum і азіатської; досить пастельні квіти). Всі лілії для горщикового вирощування в домашніх умовах є гібридами. Вони спочатку походять з Японії, Китаю та Кореї.

Цікаво  Жовта малина - путівник від А до Я
фото

Целозії

В останні роки створені сорти целозии з фантастичними формами й забарвленням квіток (виразні, пастельні й двоколірні). За своєю формою їх поділяють на три групи: група Cristata (квітки гребінчасті), Plumosa (квітки перисті) і Spicata (квітки у формі колоса). Особливо в останньому ви знайдете рослини для використання в приміщенні та на вулиці. Целозія природно росте в Східній Африці, Південній Америці та Південно-Східній Азії, а також зустрічається в інших тропічних регіонах світу. Культивується в Нідерландах з 1989 року, багато культивованих форм походять з Японії.

квіти

Рінгтони

Серед дзвіночків зустрічаються види з білими, синіми й двоколірними квітками. Як правило, дзвіночки кращі в саду, і менше видів придатних для вирощування вдома. Кращим вибором в цьому випадку буде дзвіночок (Campanulla isophyll a) із зірчастими квітками. Кампанула росте в Італії, а дива бере свій початок у Східній Азії.

Цікаво  Садові квіти фото - як за ними доглядати

Розширення

Розчин має всього три кольори: білий, синій або рожевий. До того, як квіти розкриються, вони схожі на повітряні кульки. Квітка має п’ять пелюсток. Листя іноді набувають сіруватий відтінок.

фото

На що звернути увагу, купуючи рекомендовані рослини?

  • Вибирайте рослини з добре розвиненими квітковими бруньками. Занадто молоді рослини мають крихітні бутони – вони можуть не розвинутися або навіть опасти.
  • У випадку цибулинних і бульбових рослин (лілій і калл) ґрунт може бути трохи сухим, оскільки вони отримують частину енергії з цибулі.
  • Якщо стебла кали тонкі, це означає, що вони заражені бактеріями – рослина загине. Жовте або опадає листя також не віщує нічого доброго.
  • Чим більше цибулина або цибулина кали або лілії, тим більше бутонів буде на стеблі.
  • У випадку з ліліями переконайтеся, що цибулини міцно сидять у горщику (не розхитані).
  • Для дзвіночків, бульйону і целозії дуже важливо, щоб ґрунт був злегка вологим. Регулярно поливайте субстрат (не мочіть листя і квіти, щоб запобігти їх ураженню грибковими захворюваннями).
  • Якщо ви купуєте рослину, загорнуту у фольгу, перевірте її на наявність цвілі.
Цікаво  Лілія трубчаста: види, значення та поради по догляду
квіти

Садові квіти в горщиках – вирощування та догляд

  • Розташування

Показані рослини віддають перевагу прохолодним і світлим місцям вдома – тому вони цвітуть довше. Їх можна використовувати в саду як на сонці, так і в півтіні.

  • Полив

Найпростішими для вирощування цибулинними є лілії та кали — поливайте їх раз на тиждень. Кампанула, целозия і бульйон мають більш м’яке листя і тому випаровують більше вологи, а значить, їм потрібно більше поливу – ґрунт завжди повинен бути злегка вологим.

  • Підживлення

Щоб рослини рясно цвіли, кожні два тижні підгодовуйте їх добривами й видаляйте зів’ялі квіти.

Дивіться також: Тіньолюбні рослини – які садові квіти не потребують сонця?

Прокрутка до верху