Головна сторінка » Вазони які люблять пряме сонце
Вазони які люблять пряме сонце

Вазони які люблять пряме сонце

Вазони які люблять пряме сонце. Більшість кімнатних квітів у наших будинках віддають перевагу світлим місцям, але не під прямим сонячним світлом. Що робити, якщо ми хочемо прикрасити південне підвіконня, де більшу частину дня сонце безжально? Познайомтеся зі світлолюбними рослинами, які добре почуватимуться в цьому місці.

Які характеристики т. в південне підвіконня?

Південне підвіконня – це місце, де зелені рослини більшу частину дня відкриті сонячним світлом. Майже всі рослини потребують хоча б трохи сонця, щоб правильно розвиватися та насолоджуватися гарними квітами та листям. Однак літо перетворює сильно сонячні кімнати на справжню пустелю. Своєю чергою, взимку температура повітря на т. в південне підвіконня також значно вище, ніж в інших частинах будинку.

На щастя, є види сонцелюбних кімнатних рослин, які добре розвиваються в таких незвичайних умовах. Правильний вибір кімнатних квітів для сонця в цьому випадку має вирішальне значення. Які їхні характеристики? Загальними рисами рослин для південного підвіконня є:

 • Швидкий розвиток під впливом світла (світлолюбство),
 • вихідці з гарячих куточків світу,
 • необхідність періодичного відпочинку від поливу,
 • і стійкість до опіків листя гарячими сонячними променями.

Використання південного підвіконня – відмінний спосіб розташувати вікна у вітальні. Жалюзі, портьєри та портьєри, крім декоративності, також дозволяють змінювати кількість світла, що потрапляє на горшкові квіти.

Світлолюбні рослини

Розлогі пальми, дивовижні папіруси та цикаси з винятковими шлейфами – це серед інших. Ці види рослин потребують дійсно великої дози сонячного світла для правильного розвитку. Вони також часто вимагають більш високих температур, щоб запобігти їх виснаженню. Також їх необхідно регулярно поливати (раз на тиждень) і кропити листя, щоб вони виглядали красиво. Дуже важливо підтримувати відповідну вологість – обприскуйте світлолюбні рослини з пульверизатора або розмістіть поруч зволожувач повітря.

Цікаво  Бегонія зимова. Як виростити бегонію в домашніх умовах

Вазони які люблять пряме сонце – тропічна атмосфера всередині

Тенденції в дизайні інтер’єру змінюються досить часто, але декорувати квартиру, схожу на екзотичні джунглі, дуже популярно вже багато років. Окремі види рослин допоможуть створити атмосферу жарких тропіків і чудово прикрасять вікна, що виходять на південь.

Цікавим вибором стане декоративний ананас. Потрібен регулярний полив (не забувайте робити це зверху, направляючи воду прямо на листя) і зволожене повітря. В результаті цих обробок ананас, що належить до сімейства бромелієвих, створить оригінальні, чудові візуальні враження.

квіти

Для любителів цікавих кімнатних квітів ми підготували ще одну пропозицію. Заслуговує на увагу горщиковий папірус (цибора), відомий насамперед із часів Стародавнього Єгипту. Хтось може спокуситися сказати, що для папірусу не буває занадто багато води. Ця горщикова квітка, яка має форму приємно зелених і маленьких, схожих на кисті листя на кінці прямого стебла, росте в природі безпосередньо біля водойм. Тому спробуйте створити йому вдома подібні умови: поставте горщик в контейнер або навіть в акваріум з водою. Не забувайте про часте обприскування – листя папірусу в горщиках висихають надзвичайно швидко (всього через 24 години).

Цікаво  Сад у склі

Ксерофіти – теплолюбні рослини, які відмінно переносять посуху

Ксерофіти — сухолюбиві рослини. Вони можуть виживати навіть у найекстремальніших умовах – під постійно палючим сонцем. У природних середовищах існування (степ, дюни, скелі, пустеля) суха земля є повсякденним явищем. Тому вирощування ксерофитов в домашніх умовах обмежується періодичним поливом і контролем вологості ґрунту. До цікавих рослин з групи ксерофітів відносяться:

 1. Юкка

Він привнесе в інтер’єр нотку екзотики. Широкі, загострене листя у формі розетки на більш товстому стовбурі – це домашня юка у всій красі. Його довговічність викликає захоплення – він процвітає і на сонці, і на легкому повітрі. Стежте, щоб субстрат був вологим, але ні в якому разі не мокрим.

 1. Ехмеєва стрічка

Належать до сімейства бромелієвих і радує зеленим листям, рожевим розетко подібним пагоном і фіолетовими квітами. Поєднання кольорів і цікавої форми, безумовно, радує око, а вирощувати ехмею просто: вона любить більш високі температури, розсіяне світло і нерегулярний полив.

 1. Маслина європейська

Має бути у формі бонсай. Рослина-довгожитель родом із Середземноморського басейну. Він любить сонячне світло і злегка вологий ґрунт, тому його можна сміливо розміщувати на південному підвіконні.

Сукуленти та кактуси – ідеальні кімнатні квіти для повного сонця

Вазони які люблять пряме сонце

Які кімнатні квіти люблять сонце? Кактуси та опунції! Це перевірений спосіб вдало оформити південне підвіконня без особливого догляду. Набір мініатюрних горщиків з сукулентами різних кольорів і форм миттєво змінить вигляд Вашої вітальні або спальні.

Цікаво  Гузманія (Guzmania) Догляд вдома

Відмінною рисою кактусів є їх невеликі розміри й товсте листя, в яких вони накопичують воду. Деякі сукуленти також мають вощену поверхню, колючки або волоски. Своєю чергою, сансевієрія, крассула і живородящі – більш зелені варіанти кактусів. Варто зміцнити їх спеціальним добривом для сукулентів. Про їх низьку потребу у зволоженні ходять майже легенди – поливайте їх щонайбільше раз на місяць.

Кімнатні кактуси для сонячного підвіконня включають:

 • Алое з листям у формі світло-зелених колючок;
 • крассула з м’ясистим листям;
 • живородні (каланхое) з декоративними квітками у формі зелених і рожевих дзвіночків;
 • сансевієрія з мечоподібними листям, спрямованими вгору, з що інтригує забарвленням і високою стійкістю до зовнішніх умов;
 • літопси овальної форми й здатності адаптувати малюнок до навколишнього середовища, що дає їм іншу назву («живі камені») – період з квітня по жовтень – ідеальний час для їх поливу.

Вазони які люблять пряме сонце – квітучі кімнатні рослини, які люблять сонце.

Вічнозелені сукуленти – не єдине рішення. Якщо ви хочете барвистий південне підвіконня, вибирайте квіти з тропічного клімату, які вимагають рясного поливу. Варто придивитися до: олеандр (великий розмір, дивовижне суцвіття), антуріум (із загостреним листям і красивим серцеподібним суцвіттям; рослина також очищає повітря) або еустома (її також називають японською трояндою або дзвіночками прерій). Кімнатні світлолюбні квіти миттєво стануть унікальною прикрасою підвіконня. І навіть сильні промені сонця їм не страшні!

Дивіться також: Декоративні кімнатні вазони

Прокрутити вгору