Головна сторінка » Вазони для дитячої кімнати
Вазони для дитячої кімнати

Вазони для дитячої кімнати

Вазони для дитячої кімнати. Кімнатні квіти в дитячій кімнаті – дуже хороша ідея. Багато видів і сортів домашніх рослин дуже позитивно впливають на здоров’я, очищають повітря, допомагають зосередитися, і водночас можуть стати хорошим тренуванням відповідальності для дитини. Однак слід знати, що деякі квіти в горщиках можуть бути небезпечними для дітей. Які квіти вибрати для дитячої кімнати?

Чому варто вирощувати горшкові квіти в дитячій кімнаті?

Рослини в горщиках – справжній хіт в інтер’єрі останніх років. Вони чудово підійдуть як прикраса вітальні, їдальні, спальні й навіть ванної кімнати. Але чи знаєте ви, що квіти також є чудовою ідеєю для дитячої кімнати? Які переваги квітів у дитячій спальні?

Рослини позитивно впливають на наше самопочуття. Вони покращать ваш настрій і концентрацію. Вони заспокоюють і заспокоюють – вчені давно довели, що перебування в оточенні зелені сприяє зміцненню здоров’я і відпочинку, заспокоює нерви. Крім того, багато сортів домашніх квітів зволожують і очищають повітря від смогу, грибків і мікроорганізмів.

Цікаво  Які рослини найкраще підходять для темного інтер'єру?

Вибираючи квіти для дитячої кімнати, необхідно пам’ятати, що наймолодші дуже цікавляться своїм найближчим оточенням. Вони можуть торкатися листя і квітів і навіть намагатися покласти їх собі в рот. Обов’язково переконайтеся, що квіти, які ви кладете в кімнату дитини, безпечні для неї.

Вазони для дитячої кімнати

Які квіти в горщиках не варто ставити в дитячій кімнаті?

Список видів і сортів кімнатних рослин, які ні в якому разі не повинні з’являтися в дитячій кімнаті, досить великий. До них відносяться в першу чергу отруйні кімнатні квіти. Багато з них містять хімічні речовини, які викликають розлади серцевої, нервової або травної систем.

Які квіти є отруйними й тому заборонені в дитячій кімнаті? Антуріум, диффенбахія, спатифіллум, радіфора, плющ кімнатний, монстера звичайна, філодендрон, молочай (тобто популярна Віфлеємська зірка), кротон, барвінок рожевий і олеандр звичайний.

Цікаво  Різні вазони для світлих кімнат

Також не рекомендуються в дитячій кімнаті квіти з шипами й листя з гострими краями, які можуть поранити дитину. Тому не ставте на дитячу полицю або підвіконня кактуси, драцени, домашню юку, ехмею та інші ананасові рослини або мініатюрні троянди.

Окрема категорія кімнатних рослин, які не повинні з’являтися в дитячій кімнаті – це сильно квітучі квіти. Попри те, що запах може бути чарівним, тривалий вплив на них, особливо сон у їх компанії, може викликати головний біль і алергію. Які квіти сильно пахнуть? Популярні навесні гіацинти, лілії, нарциси, жасмин, конвалії (вдвічі небажані, тому що вони також сильно отруйні) і квіти черемхи. Заборона стосується не лише квітів у горщиках, а й тих, що у вазах!

Вазони для дитячої кімнати – квіти, які повинні з’явитися в дитячій кімнаті

На щастя, різновидів кімнатних рослин так багато, що, попри таку кількість заборон, можна легко знайти гарні та цікаві кімнатні квіти, які з легкістю стануть прикрасою дитячої кімнати.

Цікаво  Рання весна в домашніх умовах - рослини в горщиках
квіти

До них відносяться: сансеверія, африканська фіалка, різні різновиди трав’янистих рослин, трилистки й ефектні папіруси, тобто кипариси. Хорошою ідеєю для дитячої кімнати буде дуже декоративна повзучий патьок, яка красиво виглядає, наприклад, на стелі. Іншим ідеальним вибором є популярна пілея, також відома як пілея – красива горшкова рослина з круглими декоративними листками. Також папороть стане чудовим компаньйоном для дитячого куточка, оскільки він не тільки виглядає фантастично, але й очищає повітря від шкідливих речовин.

Вазони для дитячої кімнати

Шукаєте натхнення для дитячої кімнати з красивими та безпечними рослинами в горщиках? Відвідайте сайт https://infoportal.in.ua/

Дивіться також: Вазони які люблять пряме сонце

Прокрутити вгору