Головна сторінка » Багаторічні вуличні квіти для саду без викопування
Багаторічні вуличні квіти

Багаторічні вуличні квіти для саду без викопування

Багаторічні вуличні квіти для саду без викопування. Квіткові рослини є важливим елементом саду, збагачуючи його кольорами та заохочуючи комах-запилювачів залишатися там. Варто вибирати багаторічники з тривалим періодом цвітіння.

Красиві багаторічники для саду

Висаджуючи в саду квітучі багаторічники, ми можемо щороку насолоджуватися їхньою красою, не викопуючи та не зберігаючи їх. Існує велика кількість видів квітів, які без проблем переносять наші зими. Серед них ми можемо знайти багато красивих сортів з чудовими квітами.

Лілейники садові

Одними з найкрасивіших квітів є садові лілейники. Вони дуже довго цвітуть протягом літа. Їхні квіти з’являються на стеблі, що росте з купи листя. Тривалість життя однієї квітки лілейника всього один день, але вони розпускаються один за одним. З однієї великої купки виростає кілька стебел з квітковими бруньками. Дуже добре ростуть як на сонячному місці, так і в злегка затіненому. Грунт для них може бути середньою, зі слабокислим pH.

квіти

Ехінацея

Квіти ехінацеї у формі кошиків з’являються в середині літа і ростуть до осені. Залежно від сорту вони можуть мати висоту від пів метра до півтора. Ехінацея може бути різних кольорів, від білого та зеленого до жовтого до рожевого або кармінового. Вони добре ростуть на середньому ґрунті, бажано на сонячному місці.

Цікаво  Арніка - види, вимоги, догляд, властивості
Багаторічні вуличні квіти

Півонії

Півонії, або півонії, відомі під іншою назвою, – дуже ефектні квітучі рослини. Вони ростуть багато років на одному місці, а їхні квіти з’являються в травні та червні, залежно від місця, де вони ростуть, і їх сорту. Серед півоній більшість сортів мають рожеві квіти. Дуже декоративно виглядають і темно-червоні та білі. Також є кілька рідкісних сортів з жовтими пелюстками. Деякі сорти півоній з червоними зовнішніми пелюстками мають жовті внутрішні пелюстки. Півонії без проблем ростуть в помірно родючому і водопроникному ґрунті. Вони гарно виглядають на темно-зеленому тлі з інших рослин. Добре цвітуть як на сонячних, так і злегка затінених місцях.

Багаторічні вуличні квіти

квіти

Лаванда і шавлія

Лаванда і шавлія мають однакові вимоги до ґрунту. Вони дуже добре ростуть на сухих і сонячних місцях, на ґрунті, багатому кальцієм. Їм потрібне захищене від морозів місце, бо в суворі зими вони можуть вимерзнути. Також варто вкрити їх опалим восени з дерев листям або ялиновими гілками. Вони ідеально підходять для створення клумб і бордюрів навколо доріжок на сонячному місці.

Цікаво  Квіти тюльпани - розмноження, вирощування і застосування
Багаторічні вуличні квіти

Айстри багаторічні

Колись айстри були дуже популярними квітами в домашніх садах. Зараз вони потихеньку повертаються в популярність, завдяки рясному цвітінню. Нові бельгійські айстри зацвітають в кінці серпня і радують око своїм цвітом майже до зими. Альпійські айстри, навпаки, цвітуть у травні-червні. Це витончені квіти для домашнього саду. Високорослі сорти можуть бути фоном для інших рослин, а низькорослі підходять для бордюрів. Їм потрібен водопроникний, родючий і вапняний ґрунт. Найкраще вони ростуть і цвітуть на сонячному місці.

квіти

Чемериці

Ще одним цікавим багаторічником, який добре зимує в нашому кліматі, є чемериці. Зазвичай вони цвітуть ранньою весною, на самому початку вегетації. Зазвичай він припадає приблизно на березень, іноді на квітень. Морозники – це перші квіти, які зазвичай з’являються поруч з пролісками й крокусами в саду. Добре росте на родючому, добре дренованому ґрунті.

Флокси

Красиві квіти флоксів привертають увагу, де б ми їх не посадили в саду. Вони не тільки привабливі на клумбі, але також підходять для використання в пляшках як зрізані квіти. Їх можна садити в середній ґрунт. Рясно цвітуть, ростуть на сонячному місці, бо в тіні квіток буде значно менше. Крилаті флокси підходять для задернування поверхонь між іншими рослинами. Вони добре виглядають на рокарії або навколо доріжок. Однак волотисті флокси високі, досягають приблизно одного метра. Квітки мають волоті на кінці стебла.

Цікаво  Квіти лілії - посадка, вирощування та догляд за ліліями
Багаторічні вуличні квіти

Багаторічні вуличні квіти – де посадити квіти в саду

Для багаторічників з ефектними квітами варто підготувати відповідне місце в нашому саду. Одним з найважливіших є створення відповідного фону зеленими листяними рослинами – високими багаторічниками або чагарниками. Півонії або волотисті флокси тоді будуть виглядати ще більш декоративно.

При облаштуванні саду з наміром відпочивати в ньому, не доглядаючи за ним більшу частину вільного часу, варто вибирати привабливі, але невибагливі рослини. Одними з них є багаторічники – як багаторічні рослини, вони можуть рости на одному місці тривалий час, і нам їх не потрібно зберігати взимку. Просто накрийте їх листям ялиці або дерева. Подбаймо також про те, щоб кущі та дерева, обрані для саду, були стійкими та невибагливими.

Дивіться також: Вуличні квіти які люблять тінь

Прокрутка до верху