Головна сторінка » Квітучі кімнатні вазони
Квітучі кімнатні вазони

Квітучі кімнатні вазони

Квітучі кімнатні вазони. Кімнатні квіти не тільки прикрашають квартири чи офіси, а й покращують настрій, заспокоюють та покращують якість повітря. Деякі види, крім красивого листя, можуть похвалитися вражаючими квітами. Ось найкрасивіші квітучі кімнатні квіти для дому та офісу!

Квітучі кімнатні квіти – про що пам’ятати?

Не всі квітучі кімнатні квіти відразу показують свої суцвіття. Деяким видам для цвітіння потрібно кілька років, а іншим потрібно більше уваги та відповідних умов.

Однак є рослини в горщиках, які відносно легко вирощувати й дозволяють нам насолоджуватися барвистими квітами протягом багатьох місяців, навіть взимку! Але перш ніж визначитися з конкретною квітучою рослиною в горщику, варто ознайомитися з її вимогами й переконатися, що ми зможемо забезпечити їй сприятливі умови для росту і цвітіння.

Квітучі кімнатні вазони

Якщо ми тільки починаємо нашу пригоду з вирощування горшкових рослин, замість того, щоб купувати вимогливі види, краще зосередитися на квітучих горшкових квітах, які легко виростити навіть новачкам.

Нижче представлені найкрасивіші квітучі кімнатні квіти, які стануть ідеальною прикрасою вашої квартири та офісу.

квіти

Квітучі кімнатні вазони – цвітуть екзотичні горщикові квіти

Більшість квітучих кімнатних квітів є багаторічними видами, тобто цвітуть (з періодами спокою) не менше 2 років. Винятком може бути каланхое, яке, відцвівши, буде досить примхливим і не охоче розпускатиме квіти в наступні сезони. Звичайно, повторне цвітіння каланхое можливо, але воно вимагає великої уваги й специфічного догляду.

Цікаво  Хойя (Хойя). Догляд за рослиною в горщику
Квітучі кімнатні вазони
Квітучі кімнатні вазони

Серед квітучих кімнатних рослин лідирують екзотичні квітучі кімнатні квіти, які при правильному догляді можуть цвісти дуже довго. До них належать, серед іншого:

 1. Спатифіллум – небагато квітучих кімнатних квітів так само легко виростити, як спатіфіллум; ці інтригуючі рослини можуть похвалитися красивими білими квітами. Крім того, спатифиллум є повітроочисною рослиною, тому його варто поставити у вітальні, спальні або кабінеті. Спатіфіллум віддає перевагу затіненим місцям і відносно високій вологості ґрунту і повітря.
 2. Антуріум – квіти цієї тропічної рослини з листям у формі серця найчастіше мають червоний колір. Деякі сорти мають фіолетові або рожеві квіти. Антуріум не любить сильного сонця, а віддає перевагу світлі місця з розсіяним світлом. Як і спатифиллум, любить вологий ґрунт і повітря. Цікавий факт: антуріум дуже витривала рослина – в зрізаному букеті він може прожити до 30 днів!
 3. Есхінантус – в’юнка рослина, яка має досить високі вимоги, але також є одним з найпривабливіших екзотичних видів! У природних умовах есхінантус росте на деревах, які він прикрашає оригінальними великими квітами інтенсивного червоно-оранжевого кольору. Есхінантус не любить високе сонце, протяги, рясний полив, перестановку і великі перепади температури. Щоб забезпечити їм відповідну вологість повітря (подібну до вологості в тропічних лісах), есхінантус варто поставити поряд зі зволожувачем повітря.
 4. Орхідея (орхідея, фаленопсис) – може дуже довго цвісти, якщо ми забезпечимо їй відповідні умови; орхідея не любить перезволоження – це найпоширеніша помилка, яка призводить до загнивання і загибелі рослини; Також орхідеї не переносять сильного освітлення, тому влітку їх найкраще розміщувати на східному або західному підвіконні, а взимку – на південному.
 5. Африканська фіалка (sępolia) – як багаторічні кімнатні квіти, фіалки можуть похвалитися численними барвистими квітами навіть цілий рік. Крім того, африканські фіалки, оскільки в природі ростуть на більш прохолодних і темних схилах африканських гір, звикли до більш складних умов, тому їх вважають досить простими у вирощуванні – вони ідеальні як квіти для початківців.
 6. Фіалка альпійська (цикламен) – як і її африканський родич, фіалка альпійська цвіте довго і рясно. Фіалка альпійська любить холод, тому найбільше цвіте восени й взимку. Рослина цвіте, серед іншого: в білому, рожевому та червоному кольорах.
 7. Каланхое Блоссфельда – сукулент з блискучим м’ясистим листям і дрібними квітками різноманітних кольорів і відтінків (від темно-червоних, через жовті до білих). Каланхое не вимагає частого поливу, хоча не любить тривалих періодів посухи (особливо під час цвітіння). Однак не терпить переливу і стояння води в горщику (це може призвести до загнивання коренів).
 8. Гузманія – відома своїми що вражає барвистими суцвіттями, які цвітуть до кількох місяців; на кожній листовій розетці гузмания цвіте лише один раз і потім гине; квітка любить високу вологість повітря, сонячні місця (але не сильні) і регулярний полив (досить рясний).
 9. Ходжа – невибаглива рослина, яка любить темні місця; цвіте білим; в якості плетистої квітки знадобиться шпалера або щось, на що можна лазити; Щоб побачити квіти, потрібно запастися терпінням (але почекати точно варто) – ходжа може зацвісти лише через кілька років.
 10. Гіацинт – не тільки має привабливі квіти, але й має гарний аромат; можна вирощувати як в горщиках, так і в саду; Ця квітка любить регулярний полив і розташування біля вікна – якщо забезпечити хороше зволоження, гіацинт може зацвісти навіть через 3 тижні!
 11. Синінгія чудова – як і інші квітучі кімнатні квіти, віддає перевагу добре освітленим місцям, але не виносить сильного сонця; синінгія характеризується великими чашоподібними квітками різноманітного забарвлення (найчастіше червоного); його листя вкриті приємними на дотик волосками; Варто пам’ятати, що синінгія любить рясний полив і регулярні підгодівлі.
Цікаво  Сад у склі
квіти

Квітучі квіти в горщиках – прекрасна прикраса будь-якого інтер’єру. Коли ми забезпечимо їм належні умови, вони винагородять нас барвистими квітами. Деякі багаторічні квіти здатні цвісти цілий рік (і взимку також), тому, якщо ми хочемо наповнити простір буйством рослинних фарб, варто зупинити свій вибір на цих видах.

Квітучі кімнатні вазони

Дивіться також: Вазони які люблять світло

Прокрутити вгору