Головна сторінка » Назви квітів кімнатних
Назви квітів кімнатних

Назви квітів кімнатних

Назви квітів кімнатних. І квіти, і рослини в горщиках – чудова прикраса будь-якого підвіконня. Вони також є чудовим подарунком для ваших близьких. Популярні останнім часом орхідеї є ідеальним доповненням до вітальні та підвіконня.

Кімнатні рослини – назви

Рослини в горщиках – оригінальний, живий вид прикраси інтер’єру. У них багато прихильників, але є й супротивники. Кімнатними рослинами найчастіше користуються практичні люди, для яких головне – довговічність квітів.

Існують різні сорти кімнатних рослин. Деякі з них менш популярні, інші — більш популярні, і за ними легко доглядати. Кімнатні рослини включають: Achimenes multiflora, Adiantum, Aloe, Alocasia, Araucaria vulgaris, Asparagus, Banana, Begonia royal, Datura, Cymbidium, відомий як орхідея, Dracaena Sandera, кавове дерево, Eustoma, інжир звичайний, фікус Бенджаміна, фіалка африканська, фуксія, Гербера, тирлич тропічний, геба, гортензія, камелія, клівія, кротон, маранта, монстера, опунція, ребуція, росичка, кислиця, триплет, молочай глянцевий, вульскеара, гніздовий папуга та зигопеталум.

  • Кімнатні рослини – Ехмея
Цікаво  Тюльпани в горщику, як за ними доглядати, щоб вони цвіли як можна довше?

Ехмея стрічкова – явище серед любителів кімнатних рослин. Він отримує їжу з повітря, і його роль обмежується утриманням його вертикально. Ехмея віддає перевагу вологий ґрунт, але для неї також характерна схильність до більш тривалого, періодичного висихання.

квіти
  • Кімнатні рослини – Aspidistria

Аспідістрія – друга за популярністю кімнатна рослина. Він не тільки витримує перепади температури, але й не потребує надто багато світла. Росте дуже швидко.

  • Кімнатні рослини – драцена дереманська

Драцена Дереманська – улюблена в офісах і вітальнях. Він вимагає унікального дару поливу, але, незважаючи на це, має багато прихильників.

  • Кімнатні рослини – Epipremnum aureus
Цікаво  Лілія кімнатна догляд

Epipremnum aureus – ефектна ліана. У міру старіння листя стає все більшим і більшим. Його легко розмножити фрагментами пагонів.

  • Кімнатні рослини – Фікус Бенджаміна

Фігове дерево Бенджаміна представлено в кількох кольорових варіантах. Він радує своєю деревоподібною формою, що виводить його на подіум горшкових рослин.

Назви квітів кімнатних – кімнатні рослини

Сендевірія – кімнатна рослина, яка віддає перевагу сухий ґрунт. Це легка у вирощуванні рослина, яка не потребує особливого догляду. Лівістона китайська, відома як домашня пальма, є одним з найкрасивіших кімнатних рослин. Це чудове кімнатне доповнення, яке радує своїми величезними декоративними листками.

Цікаво  ТОП - 10 кращих квітів для спальні - що вибрати?

У світлому приміщенні ви можете спокійно вирощувати орхідею Феленопсис або Дендробіум. Типовим підвіконником є ​​каланхое з великими блискучими листками. Потребує регулярного поливу. Антуріум, який любить часте дощування, прекрасно буде рости в сонячній вітальні. Цвіте чотирма кольорами: червоним, лососевим, білим і рожевим.

Рослини в горщиках – дешево

Існує багато різновидів дешевих горшкових рослин. Гіацинт порадує вас своїм інтенсивним ароматом, доступний за ціною. За аналогічною ціною можна придбати й Hedera helix, тобто плющ з мозаїчним малюнком.

Драцена маргіната стійка до несприятливих умов і має низьку ціну, виростає до 300 см. Найпростішою для вирощування кімнатною рослиною є юка.

Дивіться також: Великі кімнатні квіти для дому

Прокрутити вгору