Головна сторінка » Швидкоростучі кімнатні рослини
Швидкоростучі кімнатні рослини

Швидкоростучі кімнатні рослини

Швидкоростучі кімнатні рослини. Вирощування кімнатних рослин приносить масу задоволення і робить квартиру красивою. На жаль, деякі рослини ростуть дуже повільно, і вам доведеться запастися терпінням або купувати великі екземпляри, які до того ж коштують дорожче. Рішенням можуть бути швидкорослі рослини, які дозволять вам насолоджуватися красивими ефектами за короткий час. Які кімнатні рослини швидко ростуть? Які рослини вибрати для швидкого вирощування в домашніх умовах?

Церопегія

Швидкоростучі кімнатні рослини

Церопегія (лат. Ceropegia) росте швидко, але погано розгалужується, тому варто обрізати гілочки, укоренити їх і посадити в горщик, щоб рослина виглядала красиво. Полив тільки тоді, коли субстрат підсохне.

Зєлістка

квіти

Трав’янисті – дуже швидкорослі й щільні рослини. Додатковою перевагою є те, що вони легко розмножуються. Вони добре ростуть на будь-якому місці, але не люблять високих температур – найкраще забезпечити їм 18-20 ° C.

Швидкоростучі кімнатні рослини – молочай триребристий

Швидкоростучі кімнатні рослини

Молочай триребристий (лат. Euphorbia trigona) — сукулент, який швидко росте і потребує сонячного місця та регулярного поливу, але не перезволожуйте його. Варто кожні кілька днів перевертати горщик, щоб молочай ріс прямо.

Цікаво  Кімнатна калла - ідеальна квітка для вашого будинку.

Паличка комаха

квіти

Паличник (лат. Rhipsalis) любить сонячні та злегка затінені місця. Розростається дуже швидко й ідеально підходить для підвісних горщиків.

Папороті

Швидкоростучі кімнатні рослини

Папороті – правильний догляд забезпечує швидкий ріст і сильну густоту. Вони виглядають красиво скрізь, але не люблять сильного сонячного світла і протягів.

Швидкоростучі кімнатні рослини – пілея

квіти

Пілея, також відома як грошова рослина, вимагає поливу тільки при висиханні ґрунту. Добре росте на сонячних і затінених місцях. Росте швидко, але тільки за умови регулярної підгодівлі, для чого можна використовувати біогумус або мінеральні добрива.

Трійня

Швидкоростучі кімнатні рослини

Трійця (лат. Tradescantia) — рослина невибаглива, але потребує регулярного внесення добрив і поливу. Ідеально підійдуть рідкі добрива для зелених рослин, які можна додавати під час поливу. Радує цікавим забарвленням листя.

Плетистий філодендрон

квіти

Плетистий філодендрон – ідеально підходить для підвішування горщиків або розміщення на високих місцях. Розташування світле, але рослина не повинна бути на відкритому сонці. Поливають тільки тоді, коли субстрат сильно висохне.

Цікаво  Кімнатна квітка різдвяник

Швидкоростучі кімнатні рослини – маска мавпи Монстера

Швидкоростучі кімнатні рослини

Monstera Monkey Mask – рослина, яке останнім часом стало дуже популярним завдяки своєму незвичайному зовнішньому вигляду. Швидко росте і не має високих вимог. Він краще переносить дощування, ніж полив, тому що його легко перезлити. Півтіньове положення – монстера не любить прямого сонця.

Маранта

квіти

Маранта – вид рослини, який потребує підвищеної вологості повітря, тому відмінно підходить для квартир з підвищеною вологістю, допомагаючи позбутися від проблеми. Коли повітря сухе, потрібно регулярне дощування. Цікаве забарвлення листя і швидкий ріст – його найбільші переваги.

Епіпремнум

Швидкоростучі кімнатні рослини

Рід епіпремнум має велику кількість сортів з різноманітним забарвленням листя. Швидкорослі рослини з низькими вимогами. Вони люблять бути вологими, тому переконайтеся, що ґрунт регулярно й злегка поливають.

Швидкоростучі кімнатні рослини – пальма арека

квіти

Пальма арека – дуже ефектна рослина. Після бурхливого росту настає фаза спокою, але за один сезон він може значно збільшити свою висоту. Любить високу вологість ґрунту і повітря – варто регулярно дощувати. Світле місце, але без сильного сонця.

Цікаво  Ароматні кімнатні квіти - цікаві поради

Пернатий живородячий

Швидкоростучі кімнатні рослини

Перистий водоплавний (лат. Kalanchoe daigremontiana) – швидко росте і має оригінальний зовнішній вигляд, завдяки чому виглядає цікаво. Світле розташування, водопроникний ґрунт і не надто рясний полив забезпечать швидке зростання.

Азіатський старий

квіти

Старик азіатський (лат. Senecio archeri), молодий екземпляр, швидко росте – стовбур стає товстішим, а крона густою і привабливою. Це сукулент, тому не потребує частого поливу, але любить світлі місця.

Швидкоростучі кімнатні рослини – ходжа

Швидкоростучі кімнатні рослини

Ходжа в освітленому місці без прямих сонячних променів може рости дуже швидко. Не любить надлишку води, тому поливати її краще, коли ґрунт трохи підсохне. Його варто регулярно обприскувати, оскільки він дуже добре реагує на вологе повітря.

Дивіться також: Вазони з довгими листками

Прокрутити вгору