Головна сторінка » Вазони з довгими листками
Вазони з довгими листками

Вазони з довгими листками

Вазони з довгими листками. Тенденція до використання зелені в інтер’єрах набирає обертів, і немає ознак того, що ця тенденція зміниться. Зростає інтерес до колекційних рослин і рослин розміру XXL.

У нашій любові до рослин ми завжди намагаємося йти в ногу з потребами наших клієнтів. Ми знаємо, що ви все більше знаєте про догляд за рослинами й готові інвестувати в дорожчі та вимогливіші рослини в горщиках. Тому ми докладаємо всіх зусиль, щоб категорія« великі рослини »завжди була насичена візуально привабливими екземплярами.

Слоган «Рослини XXL» може включати дрібно- або вузьколисті екземпляри, наприклад, філодендрони та драцени, а також рослини з сімейства Asparagaceae (наприклад, Beaucarnea recurvata) і пальми (наприклад, Howea, також відома як кенція).

Однак сьогодні ми розглянемо (хоча вам не потрібне збільшувальне скло, щоб побачити їх!) більші рослини з великим і декоративним листям.

Стреліція Ніколай – висока рослина з великим листям

Це беззаперечна королева інтер’єрів. Особливо у випуску XL! Цій екзотичній рослині не потрібна компанія для ефектного оформлення інтер’єрів, хоча воно чудово почувається серед інших квітів і може грати з ними в загальну декоративну мету, створюючи разом незвичайні композиції.

Він має великі, подовжені, темно-зелене листя з характерними жилками, які ростуть на довгих і жорстких стеблах, створюючи вражаючий шлейф. У міру розвитку рослини листя додатково зазубрені.

У домашніх умовах стреліція цвіте вкрай рідко, але коли це станеться, ви зрозумієте, що вона цілком заслужила своє прізвисько «райський птах». Квітки рослини нагадують білих колібрі.

Що потрібно знати про стрелизии?

 • Віддає перевагу місцям з великою кількістю світла – розмістіть його біля великого вікна з південним виходом.
 • Це рослина, яка потребує багато води та досить часто. Влітку поливайте її рясно (поки вода не витече з дна горщика) раз на тиждень, взимку може виявитися достатньо разу на два тижні.
 • Вона любить вологе повітря – дайте їй зволожувач повітря або поставте її на підставку з мокрими каменями. Регулярно обприскувати.
 • Шкідливий при вживанні – тримайте трохи далі від маленьких дітей і домашніх тварин
 • стреліція Ніколай зростом близько 170-180 сантиметрів. Ця леді готова стати головною прикрасою вашої вітальні, спальні або холу готелю.
Цікаво  Декоративні кімнатні квіти
Вазони з довгими листками

Фікус ліровидний – велика кімнатна рослина з щільним листям

Він створив Urban Jungle ще до того, як це стало круто! Цей екзотичний представник сімейства фікусових прийшов в домашнє вирощування з тропічних лісів. У природному середовищі існування він може досягати кількох метрів у висоту.

На щастя для вас (і для всіх, хто вирішить запросити фікус ліролистий у свій дім) – він готовий бути обрізаним без будь-яких образ, щоб ви могли контролювати його ріст і поширення.

Фікус ліровидний радує великими, жорсткими й злегка шкірястим листям, зі злегка хвилястими краями. Їх форма нагадує ліру або скрипку, про що йдеться в музичній назві сорту. Має прямостоячу форму й одне головне стебло (тому найкраще виглядає в горщиках, посаджене по 3-5 штук), який, однак, майже непомітний під росте на ньому пишним листям, або прищеплюють на штамб у вигляді дерева.

Що потрібно знати про фікус ліролистий?

 • Найкраще почувається в місцях з розсіяним освітленням – розмістіть його біля вікна, закритого шторою або жалюзі.
 • Категорично не любить перезволоження – поливайте його тільки тоді, коли ¾ землі в горщику висохне.
 • До вологості повітря особливих вимог немає – його влаштує стандартна, швидше домашня вологість повітря у квартирі.
 • Шкідливий при вживанні – тримайте трохи далі від дітей і домашніх тварин
 • Він хлопець із характером, який може бути повністю вашим!
Цікаво  Різні вазони для світлих кімнат

Вирішіть, чи повинен ваш новий зелений супутник бути зростом близько 120-130 см, або, можливо, ви хочете, щоб він був вищий за вас і був на вході 170-180 см. Ми впевнені, що вони обидва ідеальні кандидати жити під одним дахом!

квіти

Вазони з довгими листками – кротон місис Айстон рослина з декоративним листям

Кротони мають славу дуже декоративних і… дуже примхливих. Їх ефективне вирощування вимагає досвіду і терпіння, а також скрупульозного дотримання всіх вимог.

І це не дивно! Зрештою, кротон родом із колоритної Індії, казкової Шрі-Ланки, прекрасної Малайзії та диких островів Індонезії… Зрозуміло, що потреба пристосуватися до сірих умов України може бути дещо непосильною. Будьте з розумінням!

Що робить кротон неможливо обійти увагою, так це його різнокольорове листя. Забезпечивши потрібну кількість світла та досить великий горщик, ви можете очікувати справжнього витвору мистецтва, який досягне 100-120 см у висоту.

Що вам потрібно знати про Crotona Mrs. Айстон?

 • Віддає перевагу місце з великою кількістю розсіяного світла – розмістіть його біля південного вікна, але забезпечте укриття, навіть у вигляді штори.
 • Він любить помірний полив – дотримуйтеся ідеального балансу між перезволоженням і висиханням, поливаючи рослину, коли половина ґрунту в горщику суха.
 • Їй потрібна висока вологість повітря – придбайте зволожувач або велику підставку з постійно мокрими каменями.
 • Шкідливий при вживанні – тримайте трохи далі від дітей і домашніх тварин

Кротон Айстон у його найбільш елегантному та барвистому сорті. Якщо вирощувати рослини для вас не проблема, то вам неодмінно сподобається.

Вазони з довгими листками

Циссус безбарвний з пурпурно-сріблястим листям

Це виноградна лоза виняткової краси. Цей екземпляр, що належить до сімейства ліанових, має триколірне листя (відтінки зеленого, сріблястого та фіолетового/бордового) і чарівні вусики.

У природі мешкає в тропічних лісах, де лазить по деревах. Коли він вирощується в домашніх умовах, він із вдячністю сприймає більшість ваших ідей щодо його формування – все, що вам потрібно зробити, це показати йому шлях відповідною рамою або опорою.

Цікаво  Лілія кімнатна догляд

Що потрібно знати про циссус строкатий?

 • Йому потрібна опора, драбина або каркас – забезпечте йому стійку конструкцію, на яку він зможе піднятися. У нашому випадку це здійснюється на трьох кілках, розташованих у формі тіпі.
 • Віддає перевагу місцям з розсіяним світлом – розміщуйте його біля вікна, але за шторою.
 • Він любить помірний полив – просто поливайте його кожні кілька днів, коли половина ґрунту в горщику висохне.
 • Він любить помірну вологість повітря – забезпечте його іншими рослинами або підставкою з мокрим камінням.
 • Це безпечно для тварин!
квіти

Вазони з довгими листками – калатея округлолиста з декоративним листям

Калатея круглолиста – надзвичайно елегантна кімнатна рослина, в жилах якої тече королівська кров. Ну як інакше пояснити те, що, вирішивши запросити її всередину, потрібно готуватися до вірної та регулярної служби?! Точно!

Рослина вибаглива, але при виконанні всіх його бажань воно порадує зеленими, великими й овальним листям, з кремовими, рівномірно розташованими смугами на їх поверхні. Крім того, завдяки своїй щільній формі калатея наповнить інтер’єр і неодмінно приверне увагу.

Що потрібно знати про калатею округлолисту?

 • Віддає перевагу як розсіяному світлу, так і затіненим місцям – розміщуйте його біля вікна з експозицією, відмінною від півдня, або трохи далі від вікна.
 • Любить регулярний полив і постійно вологий ґрунт – поливайте рослину фільтрованою водою, коли ґрунт підсохне на глибину 2-3 см.
 • Потрібна висока вологість повітря – поставте біля нього зволожувач повітря або підставку з мокрою галькою.
 • Це безпечно для тварин!
Вазони з довгими листками

Дивіться також: Вазони тещин язик

Прокрутка до верху