Головна сторінка » Hoya Kerrii – рослина для закоханих
Hoya Kerrii

Hoya Kerrii – рослина для закоханих

Hoya Kerrii – рослина для закоханих. Hoya Kerrii – незвичайна азіатська ліана, яка є дуже популярним подарунком на День Святого Валентина в Європі. Причина – листя у формі серця, які привертають увагу закоханих. Як доглядати за своїм ходжа керрі, щоб він дарував любов вашому дому?

Hoja kerrii, також відома як hoja до Дня святого Валентина, є ефектною лозою з Азії. У хороших умовах він може досягати до 4 метрів у висоту! Чому, попри свою величезну популярність, він так часто вимирає через кілька тижнів? Як подбати про це, щоб цього не сталося?

Hoja kerrii – з любові до кохання

У цей день у багатьох магазинах можна знайти вкорінений лист, який дасть перші сходи лише через 2 роки. На жаль, хойя керія до цього часу часто гине. Вам цікаво, чи це пов’язано з поганими умовами вдома? Відповідь – ні, пропоновані в магазинах рослини часто позбавлені пагонів. Це призводить до швидкої смерті Хой Керрі.

фото

Hoya kerrii – характеристика

Hoya kerrii, також відома як hoya heartaceae, дуже елегантна рослина. Стебла з листям мають оливковий або фіолетовий колір і ростуть парами. Вони дуже жорсткі. Оскільки ця рослина невибаглива, то купивши добре вкорінений екземпляр, ви можете бути впевнені, що ця азіатська ліана стане дивовижною прикрасою вашого будинку!

Hoya Kerrii

Hoya kerrii – квіти

Чи є у вас можливість побачити цвітіння ходжі керрі вдома? Любитель рідко може побачити квіти цієї ліани. Однак коли це відбувається, вся ліана покривається кремово-фіолетовими суцвіттями. Чорний нектар дуже брудний, але в цей час рослину не можна переміщати. Квітка хой керрі дуже чутлива до змін місця розташування.

Цікаво  Кімнатні рослини вампіри
фото

Hoja kerrii – вирощування

Азіатська ліана – невибаглива рослина – це також підвищує популярність хойї керії. Догляд надзвичайно простий, але дуже важливий ґрунт. Він повинен бути родючим, піщано-глинистим і слабокислим. Хойя Керрі не любить пересадки – робіть це скоріше зрідка, ніколи в період цвітіння.

Що стосується вирощування, Hoya Kerrii любить рости в півтіні. Дуже чутливий до сильного південного сонця. Найкраще почувається в східних, злегка провітрюваних місцях. Хойя керрі не любить перезволоження, тому пам’ятайте про хороший дренаж в горщику. Поливають в помірних кількостях. Час від часу його варто злегка збризкувати.

Hoja kerrii — тропічна рослина, яка вимагає високої вологості повітря, особливо взимку. Як ліана найкраще почувається у вузьких горщиках. Проте необхідно забезпечити йому відповідну підтримку. Вона зможе вільно лазити по ньому.

Hoya Kerrii

Ходжа серце – хвороби

Хойя Керрі рідко хворіє, хоча її привабливе листя іноді опадають або на них з’являються коричневі плями. Це ознака поганих умов. Втрата листя пов’язана з вологістю повітря. Якщо він занадто низький, рослина може втратити більшість з них за дуже короткий час. Плями на листках – сонячні опіки. Це одна з небагатьох ситуацій і причин, в яких слід змінити положення квітки.

Цікаво  Кімнатні рослини з червоними квітами

Що робити, якщо листя вашої хойкерії пожовкло? Причина – рясний полив. В цьому випадку дочекайтеся, поки субстрат трохи підсохне. Пам’ятайте також, що дуже густий нектар, який осідає на стеблі, може призвести до розвитку грибкових захворювань.

фото

Hoya Kerrii – розмноження

Розмножити хойю керрі нескладно, але робити це потрібно дуже акуратно:

  • Гострим ножем зріжте держак – пам’ятайте, щоб на ньому був хоча б один листочок;
  • занурити саджанець у воду і накрити плівкою;
  • коли саджанець приживеться, посадіть його в ґрунт; можна також відразу покласти зрізаний пагін у вологий ґрунт.

Порада рослиннику

Хойя керрі схожа на замію – їй повинно бути тісно в горщику! Розмножуючи ходжу, помістіть розсаду в найменший горщик. Ви також можете використовувати екологічну коробку для яєць як кашпо. Найлегше буде перейти з кашпо → на стакан → на стакан → на горщик. Спостерігати за ростом коренів у чарці вам буде легко.

Hoya Kerrii

Рослина з листям у формі серця – сорти

Hoya kerrii має багато сортів, найпопулярніші з яких:

  • Hoya Kerrii плямиста – відрізняється плямами на листі;
  • Hoya Kerrii variegata – лист в самому центрі має жовтий відтінок;
  • Hoya Kerrii albomarginata – краї листя світліші.
Цікаво  Драцена - вирощування в домашніх умовах

Hoja kerrii – дуже вдячна рослина не тільки для любителів. Виростити його просто, але замість того, щоб купувати в День святого Валентина, краще зробити це в іншу дату і відразу вибрати великий пагін. Тоді у вас буде гарантія, що рослина довго буде прикрашати ваш будинок!

Питання що часто задаються

Як поливати хойю керрі?

Регулярно! Hoya kerrii віддає перевагу невеликій кількості води. Найкраще поливати після висихання ґрунту.

Як укоренити хойю керрі?

Щоб укоренити hoja kerrii, потрібно зрізати стебло хоча б з одним листом. Помістіть розсаду в маленьку склянку або склянку з водою. Його бажано накрити плівкою або поставити у світле місце. Коли розсада приживеться, можна перемістити її в невеликий горщик або кашпо з землею.

Чому не росте ходжа?

Як і багатьом іншим рослинам, ходжа любить тісноту в горщику. Якщо він не росте над землею, це означає, що він росте своє коріння. Рішення – пересадити в менший горщик або набратися терпіння 🙂

Як росте хойя керрі?

Hoya kerrii найкраще росте в просторих приміщеннях. Це виноградна лоза, тому варто розмістити її в місці, де вона матиме багато місця. Hoya kerrii росте досить повільно.

Дивіться також: Вейгела – як доглядати за цією рослиною?

Прокрутка до верху