Головна сторінка » Які вазони підходять для офісу – найкращі горшкові квіти
Які вазони підходять для офісу

Які вазони підходять для офісу – найкращі горшкові квіти

Які вазони підходять для офісу – найкращі горшкові квіти. Домашні квіти неодмінно повинні бути в офісі, де ми проводимо значну частину свого життя. Варто облаштувати цей простір таким чином, щоб воно було максимально затишним і комфортним. Домогтися такого ефекту без використання рослин неможливо! Крім безсумнівних естетичних цінностей, ми не повинні забувати, що вони покращують якість повітря та позитивно впливають на наш настрій завдяки своєму зеленому кольору. Але це ще не всі переваги вирощування кімнатних квітів в офісі – про решту ви дізнаєтеся з цієї статті.

Кімнатні квіти для офісу – робота в заспокійливій зелені

Кімнатні квіти мають переважно зелений колір, який заспокоює організм і заспокоює його. Люди, які стикаються з зеленню, почуваються розслаблено та невимушено. Це природний колір, який асоціюється з ростом, розвитком, відродженням і, перш за все, з життям! Саме з’явилися зелені пагони віщують весну, яку ми з нетерпінням чекаємо після сірої зими. Світлий відтінок салатового надає свіжості та енергії. У той час як глибокий, темно-зелений викликає в нас відчуття гармонії та душевного спокою. Не дивно, що ми відчуваємо природний потяг до цього кольору і хочемо оточувати себе кімнатними квітами навіть на роботі.

фото

Домашні квіти на роботі підвищують продуктивність і задоволення співробітників

Тепер, коли ми знаємо про вплив домашніх квітів на наш розум і самопочуття, варто також згадати їх практичні функції, які можуть стати в пригоді в роботі. Кімнатні квіти підготують для нас дані чи проведуть презентацію? Не обов’язково. Але вони точно вплинуть на нашу ефективність! Пссс… підприємці – ця інформація в основному для вас.

Співробітники в офісі, де в полі зору є принаймні 6 кімнатних рослин, мають такі характеристики:

  • Вони підвищують свою продуктивність.
  • У них знижується рівень стресу, якщо вони мають можливість проводити перерви та приймати їжу в місцях, прикрашених рослинами.
  • Рідше беруть лікарняний.

Які вазони підходять для офісу – великі та малі горщикові квіти для офісу

У зв’язку з тим, що коридори й вестибюлі офісних будівель часто просторі й високі, варто подумати про покупку великої горшкової квітки, яка буде ідеально виставлятися в такому місці. Такі екземпляри, як Стреліція Миколая, Chamaedora elegans, бананове дерево, модна монстера делікатесна або деревоподібна крассула – дерево щастя – дуже добре підійдуть як солітер. Причому купувати перераховані вище кімнатні квіти варто менших розмірів, щоб насолоджуватися їх зростанням з маленької розсади. У більш інтимних офісних будівлях найкраще підійдуть види, які мають повільний темп росту і не захоплять простір занадто швидко. До таких рослин можна віднести, наприклад, Hoya australis ‘Lisa’ або Sedum Burrito.
Незалежно від розміру офісу, при виборі горшкових квітів слід в першу чергу враховувати їх вимоги до вирощування та переваги щодо кількості світла.

Цікаво  Квіти для прикрашання залу
квіти

Великі горшкові квіти для офісу – зелена стіна

Крім того, відмінною ідеєю для облаштування офісу є встановлення зеленої стіни з квітами в горщиках. Така жива стіна внесе нотку екзотики в повсякденний робочий простір і порадує всіх клієнтів. Ви можете вибрати рослини для стіни залежно від їх освітлення або переваг вирощування. Наприклад, на стіну для вологолюбних рослин можна повісити спатифиллум, маранту або траву. Однак, якщо у нас є сонячне місце, ми можемо організувати настінну композицію з сукулентів, кактусів і напівсукулентів.

Нотку елегантності кабінету додасть панно для демонстрації рослин Гуто, на якому надзвичайно красиво виглядатимуть підвішені сциндапсус або епіпремнум. Найбільшою перевагою рослинної стіни, в якій би формі вона не була, є її вертикальне розташування, завдяки якому корисний простір в офісі залишається недоторканим.

Квіти на робочий стіл – які види вибрати?

Робота відразу здається приємнішою, коли біля монітора зелений товариш, який не оцінює результати роботи, не коментує, а мовчки слухає наші зітхання. Які домашні квіти найкраще підійдуть для такої посади? Враховуючи, що стіл має обмежену ширину і кожен квадратний сантиметр на вагу золота, безпечніше буде вибрати екземпляри, які не надто розростаються в ширину і досить компактні.

Цікаво  Кімнатні квіти до Дня Святого Валентина

Тому до кімнатних квітів для столу заслуговують уваги, наприклад, фікуси або сингонії. Маленькі сукуленти також чудово підійдуть, особливо якщо працівники забувають про полив: Sansevieria cylindrica ‘Mini Rocket’, який чудово очищає повітря, або Trichocereus bridgesii var. Monstrose, незвичайної форми. Ще одним екземпляром, який варто рекомендувати, є колекційна орхідея Macodes lowii, яка порадує більш досвідчених любителів рослин.

фото

Які вазони підходять для офісу – кімнатні квіти, які виносять темний офіс

Якщо наше робоче місце знаходиться в затіненому місці, варто врахувати це при виборі кімнатних квітів для офісу. Деякі види особливо люблять сонце, і якщо їх помістити в темний куток, вони можуть значно змінити свою форму або погіршити здоров’я. Як наслідок, вони будуть виглядати гнітюче, а не оживляти інтер’єр. До красивих і тіньовитривалих рослин для темного офісу відносяться: заміокулькас Зензі, хедера хелікс «Вондер» і міцний епіпремнум золотистий. Більшість філодендронів також переносять тінь і радують різноманітністю сортів. Любителям неону рекомендуємо філодендрон «Malaya Gold», а любителів класичного стилю зачарує філодендрон «Зелена принцеса».

Є з чого вибрати! Якщо у нас темний, але просторий офіс, будь-який розлогий птерігіум обов’язково буде добре виглядати там, наприклад, чарівний Spathiphyllum «Pearl Cupido» або ефектний Spathiphyllum wallisii «Sensation». Підбивати підсумки – можливостей багато.

Чому жовтіє листя?

Однією з найпоширеніших проблем, з якими можна зіткнутися при вирощуванні кімнатних квітів, є пожовтіння листя. На жаль, це явище не має одного простого пояснення.

квіти

Найпоширеніші проблеми росту, які можуть призвести до пожовтіння листя, включають:

а) перезволоження рослини, що спричинило загнивання коренів або грибкове захворювання

Варто підкреслити, що в першу чергу слід перевірити субстрат кімнатних квітів, оскільки на момент покупки кожен з них знаходиться у виробничому субстраті, який складається переважно з торфу. Торф може добре працювати в короткостроковій перспективі в контрольованих умовах. Його здатність «утримувати» воду означає, що до коренів не надходить достатня кількість повітря, необхідна для підтримки належного управління водою та повітрям.

Цікаво  Традесканція кімнатна рослина

Коріння «задихаються» під вологим шаром торфу, що призводить до їх загнивання. При вирощуванні кімнатних квітів рекомендується використовувати більш водопроникний субстрат, оскільки він дозволяє воді вільно протікати через кореневу грудку. На відміну від торф’яного субстрату, волога зможе досягти кожної частини кореня. Крім того, скелетна структура такого субстрату забезпечує вільну циркуляцію повітря. Проникний субстрат є одним з найважливіших факторів, що усуває кореневу гниль, яка призводить до пожовтіння листя рослини.

б) пересушування, а потім надмірний полив

Ще одним важливим елементом вирощування кімнатних квітів є регулярний полив, який дозволить постійно підтримувати ґрунт в помірно вологому стані. Деякі рослини не переносять повного висихання ґрунту між поливами, тому що це призводить до того, що частина коренів зморщується і відмирає. Коли після сильного висушування ми поливаємо рослину великою кількістю води, то і без того ослаблені коріння будуть важко вбирати всю вологу, застій якої призведе до їх загнивання. Ефект буде такий же, як і в попередньому пункті – пожовкле листя.

в) сліди живлення шкідників

Не завжди причина пожовтіння кімнатних квітів криється в коренях. Деякі шкідники проколюють листову пластинку і висмоктують з неї сік, що може призвести до появи дірок і зміни кольору листа. Тому варто уважніше придивитися до всіх частин рослини, щоб виключити цей фактор. Найпоширенішими шкідниками рослин є трипси, павутинний кліщ і борошнистий червець. Ви можете використовувати природні засоби проти них, такі як олія німу або хижі кліщі.

фото

Отже, офісна зелень виконує не тільки декоративну функцію. Наявність кімнатних квітів також впливає на працездатність співробітників, покращує їх самопочуття та знижує рівень стресу, який вони відчувають. Приголомшлива кількість видів і сортів неодмінно дозволить кожному підібрати для себе потрібну рослину.

Дивіться також: Вазони які рідко поливають – рослини для ледачих

Прокрутка до верху