Головна сторінка » Кімнатні рослини безпечні для тварин
Кімнатні рослини безпечні для тварин

Кімнатні рослини безпечні для тварин

Кімнатні рослини безпечні для тварин. Мрієте про домашні джунглі, але маєте домашніх тварин і шукаєте види рослин, які будуть безпечні для ваших улюбленців? Ви не могли б зробити кращий вибір! Кімнатні рослини назавжди захопили серця людей у ​​всьому світі, тепер ми вже не можемо уявити життя без них, але дуже часто ми не усвідомлюємо, що більшість популярних кімнатних рослин є отруйними рослинами, які, з’їдені нашими домашніми тваринами, можуть завдати серйозної шкоди здоров’ю. загроза для них. У цьому записі ми познайомимо вас із безпечними видами, рослинами, дружніми до кішок і собак, а також звернемо вашу увагу на найтоксичніші рослини, яких варто уникати, якщо у вас є домашні тварини!

Калатея (Calatea)

Калатея однозначно одне з найкрасивіших декоративних рослин! Ця дивовижна рослина належить до сімейства марантових і налічує аж 300 видів. Численні сорти калатеї неймовірно різноманітні й відрізняються формою і кольором листя. Ці кімнатні рослини, безпечні для тварин, характеризуються явищем нектинастії – що означає, що вночі листя рослини підіймаються вгору, а вдень розпускаються, тому їх називають молитовними рослинами. Варто сказати, що небагато рослин у горщиках мають таку декоративну та різноманітне листя, як калатея! Хоча калатею не найлегше вирощувати серед безпечних кімнатних квітів, проте при невеликій увазі (оптимальна температура вирощування, підвищена вологість повітря, місце з розсіяним світлом) вона буде рости красиво і радувати око! Крім того, калатея є повітроочисною рослиною.

Цікаво  Кімнатні квіти: які варто мати у своєму домі
квіти

Маранта

Слідуючи тренду, представляємо вам ще одну безпечну для тварин зелену рослину, що належать до родини марантових. Маранта походить із Центральної та Південної Америки з бархатистим листям, яке загортається на ніч! Це неодмінно привнесе багато енергії та фарб у ваш інтер’єр! Маранта – тропічна рослина, яка любить високу вологість повітря, тому ідеально підходить для кухні або ванної кімнати! Маранта — кімнатна рослина, яка також має кілька колекційних сортів!

Кімнатні рослини безпечні для тварин

Кімнатні рослини безпечні для тварин – коралова пальма (Хамедора Елегант)

Список безпечних для тварин рослин не міг би існувати без коралової пальми! Ця неймовірно мила, дружня до тварин рослина справді повинна бути в домашніх джунглях! Хамедора – це тропічна рослина з Північної Америки, яка характеризується красивою гривою світло-зеленого листя, яке з часом розростається у квіти. Ця надзвичайно проста у вирощуванні рослина в домашніх умовах виростає приблизно до 140-160 см у висоту. Безсумнівно, елегантність Chamedora прикрасить будь-який простір і подарує йому тропічну атмосферу прямо з Мексики. Якщо забезпечити їй потрібну температуру і вологість повітря, пальма буде супроводжувати ваше оточення довгий час.

Ceropegia Woodii (Китайський ліхтарик)

Перший у нашому списку горшкових видів рослин – це неймовірно дивовижна висяча рослина, але це також одна з квітів, безпечних для тварин! Цю тропічну рослину з півдня Африки ще називають китайським ліхтариком. Для нього характерні серцеподібні листя, які кріпляться на тонких що звисають пагонам, що додає йому оригінальності! Церопегія — простий у вирощуванні листяний суккулент, який точно вкрав наші серця! Ідеальний подарунок до Дня Святого Валентина.

Цікаво  Гібіскус болотний багаторічний (Hibiscus moscheutos)

Кімнатні рослини безпечні для тварин – флебодіум (Flebodium)

Хоча Phlebodium aurem може і не нагадувати звичайну папороть, вона одна! Це рослина-епіфіт і походить з Америки. Відмітною ознакою є світло-блакитний або сіруватий наліт на листках, які мають різну форму в залежності від сорту. Флебодіум росте дуже густо, тому може гарантувати вам подих морської свіжості у вашому інтер’єрі! Як і кожній папороті, їй потрібно трохи більше вологи. Золота папороть очищає повітря від різноманітних токсинів і належать до кімнатних рослин, безпечних для тварин!

Вище ми більш детально описали 5 кімнатних рослин, безпечних для ваших домашніх тварин, інші рослини, дружні до тварин, включають:

  • Гумата (Davallia Tyremanii) – дивовижна папороть, що характеризується волохатими повітряними кореневищами, схожими на «кролячі лапки».
  • Бананове дерево Musa Tropicana – домашній сорт бананового дерева, який любить сонячні місця і може стати чудовою прикрасою тераси або балкона влітку,
  • Aspidistra Eliator – належить до горшкових рослин, надзвичайно стійка до несприятливих умов і проста у вирощуванні, до того ж не становить загрози для тварин і виглядає феноменально,
  • Тринога рослина – барвиста група в’юнких або висячих рослин з дуже низькими вимогами до вирощування, яку часто вибирають любителі тераріумів.
  • Грошова рослина (Pilea Peperomioides) – чарівна кімнатна квітка, що нагадує монетки, проста у вирощуванні.
Цікаво  Квітучі кімнатні вазони

У випадку з домашніми тваринами вирощування тільки безпечних рослин – це лише половина успіху.Варто звернути увагу на інші загрози, з якими стикаються наші домашні тварини при вирощуванні рослин, такі як добрива та засоби захисту рослин, тому найкращим рішенням є використання лише натуральних добрив. .

Термін «отруйні рослини» зазвичай означає види, які виробляють токсичний сік, який зазвичай міститься в листі для захисту. Однак ми маємо вас запевнити, що коли ми пишемо «токсичні рослини», ми не маємо на увазі, що сама їх присутність є небезпечною для тварин або нас самих у будинку. Переважна більшість отруйних кімнатних рослин виявляє свою токсичну дію лише після споживання. Якщо ваші домашні тварини не цікавляться рослинами, ви можете сміливо вирощувати токсичні рослини в горщиках у місцях (за потреби), недоступних для домашніх тварин, наприклад у високих шафах або підвісних макраме.

Дивіться також: Драцена – вирощування в домашніх умовах

Прокрутити вгору