Головна сторінка » Технологія обрізки дерев – чим і як обрізати високі дерева
Технологія обрізки дерев

Технологія обрізки дерев – чим і як обрізати високі дерева

Технологія обрізки дерев – чим і як обрізати високі дерева. Зрізання високих дерев – справа, здавалося б, складна, але вимагає відповідної підготовки, навичок та інструментів. Це також часто необхідно як з естетичних міркувань, так і з міркувань безпеки. Багатьом людям важко доглядати за високими деревами, але за допомогою відповідних інструментів і знань ви можете впоратися з цим завданням самостійно.

Особливо знадобляться знання та навички обрізки високих дерев при проведенні весняних та осінніх обробок догляду. Обрізка дерев теж не така складна і небезпечна справа, як спиляння високого дерева. Як зробити легку обрізку високих дерев? Які інструменти використовувати і які прийоми використовувати? Подивіться!

Інструменти та обладнання, тобто легка обрізка високих дерев

Перед тим, як почати зрізати високі дерева, необхідно як слід підготуватися, придбати інструменти та обладнання. Чим вище дерево, тим важче вам буде дістатися до найвищих гілок.

Безумовно, бензопила – основний садовий інструмент для обрізки дерев. У випадку з високими деревами варто розглянути можливість використання телескопічної бензопили, яка дозволить отримати доступ до високих гілок. Крім того, ви можете використовувати менші інструменти для обрізки високих дерев: садові ножиці, ножиці для високих дерев, сокири та ручні пилки для гілок, особливо т.зв. вони побачили лисячий хвіст. Ножиці для живої огорожі також будуть корисні для формування деяких дерев.

Цікаво  Підрізка фруктових дерев - як і коли обрізати плодові дерева

Стане в пригоді не тільки інструмент, але і додаткове обладнання. Обрізка дерев – це робота, яку часто доводиться виконувати на певній висоті, тому драбина стане в пригоді.

Якщо розпили потрібно робити на дуже великій висоті, можливо, доведеться замовити відповідний кран з кошиком. У цьому випадку варто перевірити, чи не буде дешевше та краще найняти відповідну компанію, яка має обладнання та навички для швидкого, точного та якісного виконання робіт на великій висоті.

Технологія обрізки дерев

Як обрізати високі дерева?

Зрізання високих дерев – справа, що вимагає знань і досвіду. Не всьому можна навчитися відразу, але елементарні знання про догляд за високими деревами на своїй ділянці точно стануть в пригоді.

Зазвичай обрізку дерев проводять двічі на рік. Весняна обрізка дерев — це стимуляція росту, а осіння — підготувати рослини до правильного формування в наступному сезоні. Обрізку дерев, звичайно, можна проводити й в інший час, якщо необхідно, наприклад, видалити старі, сухі або хворі гілки. Однак краще ніколи не обрізати дерева в періоди посухи та морозів.

Цікаво  Сосни - вирощування, догляд, використання

Перш ніж розпочинати різання, варто розібратися в ситуації. Спочатку уважно оцініть дерево. Хворі, засохлі або пошкоджені гілки необхідно вирізати, щоб вони ще більше не послабили дерево. Щоб надати естетичній формі рослинам, обов’язково оцініть, які гілки потрібно обрізати, щоб отримати бажаний вигляд. Якщо зрізання має здійснюватися з міркувань безпеки, оцініть, які гілки, наприклад, зачепилися за електричні лінії чи будівлю, і, отже, які можна зрізати.

Тож пора рубати. Підготуйте відповідні інструменти та додаткове обладнання. Обрізайте своє дерево обережно, завжди пам’ятаючи про власну безпеку та безпеку інших. Спочатку видаліть мертві та хворі гілки, а в останню чергу надайте дереву естетичний вигляд.

Зрізання дуже високих дерев, особливо тих, що ростуть у важкодоступних місцях, слід довірити професіоналам. Спеціалізовані лісівничі компанії мають не тільки відповідний інструментарій, а й знання та досвід роботи з деревами. Так для вас буде набагато безпечніше.

Після того, як ви закінчили зрізати дерево, видаліть усі гілки та листя та утилізуйте їх належним чином. Якщо у вас є ділянка землі, ви можете створити відповідний компостер для листя та нарізати та висушити гілки на дрова.

Цікаво  Догляд за самшитом - що робити, щоб вони красиво росли?

Після обрізки дерева варто регулярно доглядати за рослиною, щоб запобігти подальшим проблемам, пов’язаним з ростом гілок або хворобами.

фото

Технологія обрізки дерев – чому треба рубати дерева?

Є багато причин, чому високі дерева може знадобитися зрізати. Високі дерева можуть становити небезпеку, особливо в разі сильного вітру, шторму або пошкодження конструкції. Зрізання старого, слабкого або пошкодженого дерева може усунути цю небезпеку. Дерева також потребують регулярного догляду, включаючи видалення хворих, пошкоджених або мертвих гілок. Обрізка може допомогти зберегти здоров’я дерева.

Також важлива естетика. Високі дерева навколо вашого будинку чи саду можуть потребувати обрізки, щоб зберегти їх привабливий вигляд. Зрізання дерев також може знадобитися, щоб розблокувати огляд або покращити доступ сонячного світла.

Технологія обрізки дерев

Технологія обрізки дерев

Зрізання високих дерев – складне завдання, яке вимагає відповідної підготовки, навичок та інструментів. Безпека завжди повинна бути на першому місці, тому для великих і важкодоступних дерев краще скористатися послугами професійних арбористів. Нижні гілки або нижні дерева можна зрізати самостійно.

Дивіться також: Обрізки плодових дерев – як і коли обрізати

Прокрутка до верху