Головна сторінка » Весняна обрізка дерев – перевірте, як обрізати дерева та кущі!
Весняна обрізка дерев

Весняна обрізка дерев – перевірте, як обрізати дерева та кущі!

Весняна обрізка дерев – перевірте, як обрізати дерева та кущі! Незабаром весна, а разом з нею і час першої стрижки плодових дерев, кущів і живоплотів. Правильне зрізання забезпечить кращий ріст рослин протягом літнього сезону. За допомогою відповідних інструментів ви зможете швидко й точно розрізати.

  • Для невеликих або важкодоступних гілок варто використовувати мініакумуляторну пилку. Цей практичний і легкий пристрій дозволяє швидко зрізати гілки й молоді пагони.
  • Акумуляторним секатором ми не тільки обрізаємо гілки на висоті без вихлопних газів і шуму, але і без необхідності підійматися по драбині.
  • Перш ніж зрізати пагони, давайте спочатку перевіримо, які з них насправді потрібно видалити. Їх легко розпізнати, оскільки їхній ріст спрямований до центру рослини, блокуючи доступ світла до решти рослини.
Цікаво  Омолоджуюча обрізка плодових дерев - відповідаємо на ваші запитання

Весна — ідеальний час для акуратної обрізки гілок на деревах і кущах, а також чудова можливість обрізати рослини, якщо ви забули про це восени. Тепер ми можемо надати гілкам потрібну форму і визначити напрямок їх росту. Навесні молоді пагони м’які, що значно полегшує їх зрізання. Контролюючи ріст рослин навесні та влітку, ми забезпечуємо їх кращий стан, більш пізнє плодоношення та більш пишний вигляд.

Для невеликих або важкодоступних гілок варто використовувати мініакумуляторну пилку. Цей практичний і легкий пристрій дозволяє швидко зрізати гілки й молоді пагони. Поставляється з пильним ланцюгом і направляючою 6″ в практичному кейсі, що робить його зручним для зберігання і транспортування.

Цікаво  Осіння обрізка фруктових дерев - 4 найважливіших правила

Зрізання дерев і кущів без драбини – яке обладнання підійде?

Обрізка гілок на висоті та в кронах дерев – завдання, яке потребує ефективної машини та драбини. Акумуляторним секатором ми не тільки обрізаємо гілки на висоті без вихлопних газів і шуму, але й не підійматися по драбині завдяки телескопічній ручці довжиною понад 2 метри.

фото

Як обрізати дерева?

Перш ніж зрізати пагони, давайте спочатку перевіримо, які з них насправді потрібно видалити. Їх легко розпізнати, оскільки їхній ріст спрямований до центру рослини, блокуючи доступ світла до решти рослини.

Проріджування рослини не вимагає спеціальних навичок, але для цього варто використовувати гострі та, перш за все, чисті інструменти. Важливо не пошкодити рослину й уникнути можливих грибкових захворювань.

Цікаво  Азіатська лілія – вирощування, вимоги й догляд

При проріджуванні плодових дерев звертайте увагу на пагони, що ростуть вгору, і ті, що загороджують верхівку рослини.

Весняна обрізка дерев

Весняна обрізка дерев – як підстригти живопліт?

Початок сезону – ідеальний час для початкового формування вашого живоплоту. Ножиці для живоплоту слід пристосовувати до розміру живоплоту та індивідуальних потреб користувача.

Акумуляторні ножиці ідеально підходять для домашнього саду. Сучасний акумулятор також забезпечує тривалий час роботи до 60 хвилин на одному заряді. Крім того, батарея має електронну систему безпеки, що забезпечує тривалий термін служби, а головне, вона завжди готова до використання!

Дивіться також: Обрізання дерев і кущів – як і коли це робити?

Прокрутка до верху