Головна сторінка » Які кімнатні рослини можна рідко поливати?
Які кімнатні рослини можна рідко поливати?

Які кімнатні рослини можна рідко поливати?

Які кімнатні рослини можна рідко поливати. Вибираючи рослини для дому, слід, крім усього іншого, враховувати, чи зможете ви правильно за ними доглядати. Багато з нас вибирають види, які легко вирощувати і тому не потребують частого поливу.

Знайомтеся з 10 підібраними нами кімнатними рослинами, які можуть довго обходитися без води й пробачити нашу забудькуватість!

Кактус

Види сімейства кактусових (лат. Cactaceae) протягом століть були популярними кімнатними рослинами в усьому світі. Ці унікальні стеблові сукуленти, які в природі мешкають в пустельних регіонах, не потребують частого догляду, включаючи, звичайно ж, полив.

квіти

Крассула

Серед товстянок (лат. Crassula) можна знайти багато цікавих видів, які потребують невеликої кількості води, включно з найпопулярнішим деревом щастя (лат. Crassula ovata).

Цікаво  Види кімнатних лілій та загальні правила вирощування
Які кімнатні рослини можна рідко поливати

Алое

Алое (лат. Aloe) виділяється серед кімнатних рослин своїм м’ясистим листям, яке містить багато цінних речовин. Їх використовують у медицині, косметиці та навіть кулінарії. Крім того, алое не потрібно часто поливати. Це рослини, які дійсно варті того, щоб мати на своєму підвіконні!

квіти

Заміокулькас

Заміокулькас зеленолистий (лат. Zamioculcas zamiifolia) — залізняк т.зв. Він надзвичайно стійкий до зневаги та помилок у вирощуванні, тому є одним із найкращих видів для людей, які починають свою пригоду з вирощування кімнатних рослин.

Які кімнатні рослини можна рідко поливати

СансевієріяЯкі кімнатні рослини можна рідко поливати?

Багато хто знає їх як котушки. Сансевієрії (лат. Sansevieria) — ще одна дуже витривала рослина, яку можна рідко поливати. Вони є одними з найпоширеніших у громадських місцях, таких як магазини, галереї та офіси.

Цікаво  Кімнатні рослини пальмові
квіти

Ноліна, слоняча нога, безкарне зігнута

Цікавою кімнатною рослиною, яка потребує мало води, є безкарне ребрувата (лат. Beaucarnea recurvata), яку часто називають Неліною або слонячою ніжкою. Виглядає як поєднання пальми й декоративної трави, а в домашніх умовах досягає значних розмірів (деякі екземпляри досягають 2 метрів у висоту!).

Які кімнатні рослини можна рідко поливати

Джука

Джукі (лат. Yukka) останнім часом трохи втратили свою популярність, але все ще залишаються одними з найбільш відомих і впізнаваних. Варто знати, що рослини цього виду люблять злегка вологий ґрунт, але вони легко переносять короткочасні посухи.

квіти

Бур’ян Штернберга

Дуже привабливою рослиною, яку не потрібно часто поливати, є трава Штернберга (лат. Chlorophytum comosum). Цей пучкуватий багаторічник має декоративне листя та дає характерні стебла, на яких після цвітіння з’являються маленькі рослини, готові до пересадки!

Цікаво  Кімнатні рослини кактусові - види, догляд, полив.
Які кімнатні рослини можна рідко поливати

Хойя рожева

Рожева хойя (лат. Hoya carnosa) — ліана з винятковою живучістю. Старі екземпляри можуть вижити навіть тривалий час без води. При правильному догляді ходжа красиво цвіте, а її квіти, схожі на воскові фігурки, виділяють інтенсивний аромат.

квіти

Плетистий філодендрон

Філодендрон плетистий (лат.) – ще одна рослина з серії для початківців. Він терпить багато помилок при вирощуванні, стійкий до короткочасних посух, не потребує частого поливу, дуже легко розмножується! Це унікальна рослина, яка легко знайде місце в кожному домі.

Дивіться також: Антуріум – все, що потрібно знати про цю рослину

Прокрутити вгору