Головна сторінка » Рання весна в домашніх умовах – рослини в горщиках
Рання весна в домашніх умовах

Рання весна в домашніх умовах – рослини в горщиках

Рання весна в домашніх умовах – рослини в горщиках.Кімнатні рослини пожвавлюють інтер’єр будинку і додають йому більше природності. Тому варто прийняти рішення про впровадження ранньої весни в домашніх умовах вже зараз. Відчути трішки весни можна, посадивши в горщики проліски, виноградні гіацинти або нарциси. У будинку обов’язково запахне весною.

Як відчути весну у своїй квартирі?

Взимку або з появою перших теплих днів ми можемо відразу привнести в будинок весняну атмосферу. У горщик можна посадити проліски або цибулинні рослини: виноградні гіацинти, нарциси або нарциси Тацетта. Якщо в будинку тепло, можна вибрати й гіацинти. Вони інтенсивно пахнуть і неодмінно принесуть свіжість.

квіти
Рання весна в домашніх умовах
квіти

Не менш цікаві дзвіночки та виноградні гіацинти, хоча вони мають трохи слабкіший запах. Тому ці рослини також варто мати в горщиках, якщо ми хочемо ніжних ароматів. Купувати цибулинні рослини варто ще й через їх зовнішній вигляд. Кольори квітів і листя дозволять побачити пробудження життя взимку.

Цікаво  Кімнатний нарцис як за ним доглядати?
Рання весна в домашніх умовах
квіти
Рання весна в домашніх умовах

Цибулинні рослини можна виставляти окремо. Їх можна посадити в невеликий горщик або в тарілку. Відмінних результатів можна досягти, коли більше рослин одного виду ростуть навколо один одного.

квіти

Рослину не потрібно садити в горщик. Наприклад, їх можна зберігати в декоративних пляшках або мисках. Гіацинти ідеально підходять для такого виду витримки. Також цікаво і дуже природно виглядають композиції, вкриті мохом або тонкою корою. Найдовше рослини цвітуть на сонячних і прохолодних місцях. До найважливіших заходів щодо догляду за рослинами в горщиках відносяться: регулярний полив і стеження за тим, щоб коріння не намокали.

Коли дні стають довшими, рослини автоматично отримують більше світла.
Вони швидше засвоюють воду і поживні речовини. Передвесняні обробки можна починати, коли день буде приблизно на півтори години довший за найкоротший день у році.

Рання весна в домашніх умовах – догляд за квіткою ранньою весною

Перше підживлення рослин, які не планується пересаджувати в даному році, можна проводити вже в середині лютого. Потім використовуйте ¼ дози універсального добрива, зазначеної на упаковуванні. Після застосування добрива квіти також слід частіше поливати. Це буде стимулювати коріння, які отримають більше поживних речовин. Водночас вони вберуть більше води, тому що рослина в горщику потихеньку переходитиме на «літній режим». Квіти, які «зимували» на терасі або веранді, тобто в прохолодних умовах, необхідно повернути на постійне місце. Їх потрібно полити, видалити сухе листя і пагони, обрізати гілочки. Необхідно також забезпечити достатнє зволоження повітря, щоб квіти не відчували сильного шоку при переміщенні в більш тепле місце. Також важливо пересадити квіти, що слід зробити до того, як рослини «прокинуться». Варто перевірити, для яких рослин занадто малі горщики, коріння яких виступає за межі землі. Завжди вибирайте новий горщик на один розмір більше.
При пересадці необхідно видалити хворі коріння, а місця зрізів присипати вугільним порошком. Після пересадки квітів в новий горщик їх потрібно рясно полити, постійно підливаючи воду з горщика. Перший місяць не можна підгодовувати рослину добривами.

Цікаво  Лілія кімнатна догляд

Рослинам, листя яких зів’яло за зиму, кожні 10 днів можна робити
«молочні ванни» в пропорції 1 частина молока 7 частин води. Хорошими добривами для квітучих рослин є відвари трав: ромашки, шавлії або хвоща. Просто заваріть пакетик чаю в склянці води, дайте йому охолонути й полийте квітку такою ж кількістю, як зазвичай.

З іншого боку, якщо рослина тривалий час росте в одному ґрунті і його не можна пересаджувати, оскільки воно хворіє, варто полити його водою, що залишилася після промивання крупи чи рису.
Гарною ідеєю буде розмістити весняні цибулинні квіти у світлому місці. Перші кілька днів їх потрібно тримати в холоді. Виняток становлять конвалії, які потрібно помістити в тепле приміщення і накрити ящиком, щоб не було темно.

Цікаво  Фіалка альпійська. Вирощування цикламена круглий рік

Дивіться також: Бегонія зимова. Як виростити бегонію в домашніх умовах

Прокрутити вгору