Головна сторінка » Різні вазони для світлих кімнат
Різні вазони

Різні вазони для світлих кімнат

Різні вазони. Але для початку відзначимо, що багато домашніх рослин можна розмістити як у світлому, сонячному інтер’єрі, так і в трохи менш освітленому. Існують також кімнатні квіти, які підходять майже для всіх місць.

Олеандр і сонце – ідеальна пара

Якщо ми вирощуємо цю квітку вдома, то не шкодуємо йому світла у весняно-літні місяці. У природі росте в середземноморських регіонах, переважно на сонячних вологих берегах річок. Бажано розмістити його біля південного вікна. Якщо у нас є балкон, нехай там стоїть. Ще краще буде тераса або домашній сад. Для олеандра добре піде літнє перебування на вулиці.

Кетмія повинна мати багато світла

Цікаво  Жасмін кімнатний догляд

Гібіскус, або китайська троянда, яка походить з Ост-Індії та південного Китаю, вимагає багато світла для свого розвитку. Однак його слід захищати від інтенсивного сонця, хоча б через його ніжні квіти. Однак вони не будуть розвиватися, якщо рослині буде недостатньо світла. Бутони просто опадуть.

Юкка і цитрусові не погребують сонцем

Різні вазони для світлих кімнат

Юка родом з Північної та Центральної Америки також любить світле положення. Влітку він любить стояти на вулиці. Різні види фінікової пальми також мають однакові вимоги до кількості світла. У природі вони ростуть в тропічних і субтропічних регіонах. Цитрусові теж не найкраще приживуться на північному підвіконні, де їм буде занадто мало світла.

Цікаво  Епіфіти - рослини, що живуть на деревах

Фікус на знак протесту скине листя

Фігове дерево Бенджаміна, яке зазвичай називають фікусом, росте в природі переважно в Індії, а також у південній та південно-східній Азії. Якщо ми маємо його в кімнаті, пам’ятайте, що йому потрібно багато світла. Однак вона не повинна стояти під палючим сонцем.

Відсутність достатнього освітлення може призвести до опадання листя. Особливо чутливі до цього сорти з двоколірним листям.

Також фікус не любить зміни напрямку світла. Тому не повертайте його горщик, оскільки він втрачає листя. Про всяк випадок непогано позначити його лінією або наклейкою зі світловим знаком, завдяки чому ми будемо впевнені, як дерево стояло до того, як нам довелося його з якоїсь причини перенести.

Цікаво  Драцена - вирощування в домашніх умовах

Різні вазони для світлих кімнат

Крассула не може відчувати нестачу світла

квіти

Крассула, дерево щастя, яке походить із сухих районів південної Африки, також любить сонячне місце. Однак, якщо його поставити на південне підвіконня або безпосередньо біля південного вікна, його необхідно захистити від сонячних променів у літній полудень. Так може краще поставити в південній кімнаті, але на клумбі?

Південні світлі позиції також віддають перевагу, наприклад, молочаю, туї, бугенвілії, каллі, каланхое, пасифлорі та мініатюрній троянді.

Дивіться також: Кімнатні квітучі квіти

Прокрутити вгору