Головна сторінка » Невибагливі кімнатні квіти
Невибагливі кімнатні квіти

Невибагливі кімнатні квіти

Невибагливі кімнатні квіти.До кімнатних квітів, які прості у догляді, не примхливі й не постраждають, якщо вчасно не отримати нову порцію води або добрив, відносяться: сансевієрія, заміокулькас або драцена дерменська. Ці кімнатні рослини ростуть пишно і пишно, а сциндапсус, наприклад, є простим у догляді
Прості в догляді кімнатні квіти добре ростуть практично в будь-яких умовах: вони не вимагають ретельного догляду, підгодівлі, пересадки або сонячного світла. Невибагливі кімнатні рослини перенесуть протяги, перегрів і нестачу вологи в повітрі.

Невибагливі кімнатні квіти

Заміокулькас


Позбутися від цієї рослини нелегко: заміокулькас простий у вирощуванні та догляді. Має високу толерантність до несприятливих умов, навіть до помилок у вирощуванні. Заміокулькас любить півтінь, але виносить темні приміщення, якщо температура в них близько 20°C.

Потребує помірного поливу, бо при надмірній кількості води загниють коріння і гинуть всі рослини. Використовувати добрива варто один раз у два тижні, а пересадку можна планувати кожні кілька років – тільки коли заміокулькас не поміщається в горщик.

Невибагливі кімнатні квіти

Драцена деремена (сорт ‘Compacta’)

Це один з найкрасивіших екземплярів невибагливих кімнатних квітів: драцена дерменська має шкірясті блискуче листя довжиною 15-30 см. Не гілкується і повільно росте, тому відмінно підходить для маленьких квартир. Він погано переносить сонячне світло і не надто швидко росте.

квіти

Аглаонема

Ця кімнатна рослина зазвичай росте до макс. до 120 см. Раніше аглаонема вважалася складним для вирощування кімнатною квіткою, але її нові сорти не створюють проблем. Сорти зі сріблястими або білими листям, які досягають довжини близько 20 см і зібрані в щільні купи, як правило, більш вимогливі до домашніх умов.

Цікаво  Лаванда кімнатна рослина

Для темних місць краще підходять невибагливі аглаонеми з інтенсивно-зеленим листям. Сортам зі світлим листям потрібно більше світла. Однак пам’ятайте, що якщо його буде занадто багато, рослина може отримати опік.

Невибагливі кімнатні квіти

Невибагливі кімнатні квіти

Сциндапсус

Серцеподібні світло-зелене листя з білими цятками — невибаглива горшкова рослина сциндапсус, часто зустрічається в будинках. Це плетиста горшкова квітка, і у багатьох людей вона асоціюється з домашнім плющем. Пагони кількарічних екземплярів можуть досягати до 5 м в довжину. Листя також досягають значних розмірів. Однак молодий сциндапсус має дрібне листя.

Ця домашня лоза найкраще виглядає і добре росте, якщо її обмотати опорою з кокосового волокна. Навіть якщо старе листя опадає, що часто буває, оголені пагони сциндапсуса покриваються новими листям і рослина не втрачає своєї краси. Сциндапсус — тіньолюбна кімнатна квітка.

квіти

Товстянка серповидна, називають деревом щастя

Ця кімнатна квітка невибагливий до господаря і може досягати у висоту до 1 м. Має декоративне м’ясисте листя, влітку дає яскраві квіти. Крассула – проста в догляді рослина, яка любить кімнатну температуру: занадто багато сонячних променів може їй нашкодити, але тоді варто не забувати поливати її частіше.

Цікаво  Види кімнатних лілій та загальні правила вирощування
Невибагливі кімнатні квіти

Тілландсія

Ви також знайдете його під назвою Осінь. Належати до сімейства рослин, які не потребують ґрунту. Це незвичайна і дуже оригінальна рослина, як і її темперамент: вона не потребує ні горщика, ні поливу, ні підгодівлі. Тілландсія – невибаглива квітка, але вона любить світло і для цього може обвиватися навколо гілок дерев або інших рослин.

Він також потребує багато вологи, тому варто мати під рукою пульверизатор. Раз на 3 тижні ви можете залишити його в місткості з водою, щоб набрати необхідну кількість для т.зв виживання. Щобільше, він буквально бере всі необхідні для життя інгредієнти з повітря.

квіти

Алое

Алое має цінні цілющі властивості, і список його застосування нескінченний. Жорсткі, м’ясисте листя з зубчастими краями містять дуже цінну м’якоть, багату, зокрема, на: у вітамінах (групи A, C, E і B), мінеральних солях (наприклад, калій, кальцій, магній, фосфор, сірка, мідь).

Це горшкова рослина, яке просте у догляді, але багато хто запитує, як доглядати за алое, щоб воно виросло до великих розмірів. Варто пам’ятати, що алое не любить великої кількості води й воліє боротися з посухою, а не з надмірною вологістю. Найбільша проблема – нестача світла, найчастіше взимку.

Цікаво  Дуже гарні вазони і модні кімнатні квітів
Невибагливі кімнатні квіти

Сансевієрія

Він стійкий буквально до всього. Має довге жорстке листя, часто з декоративними смугами. Називається змія. Його не турбує сухе і забруднене повітря, відсутність води, занадто багато сонця або занадто тісний горщик. Він ще краще росте, коли йому занадто тісно. Часто зустрічаються екземпляри, яким по 30 і більше років.

квіти

Як доглядати за кімнатними квітами, які не вибагливі

Полив. Слідкуйте за тим, щоб ґрунт був трохи вологим. Рослини зі шкірясто-зеленим листям, такі як сциндапсус, аглаонема, драцена, фікус, влітку поливають раз на тиждень (тільки коли ґрунт починає підсихати), а взимку ще рідше. Сукуленти (наприклад, крассула) потребують ще менше води. Влітку поливати потрібно лише раз на два тижні (тільки коли поверхня землі підсохне), а взимку майже ніколи. Ці види краще справляються з нестачею води, ніж з її надлишком.
Прикорм. Лише один раз на рік, навесні, їх достатньо підгодувати добривом тривалої дії.
Перебільшення. Коли коріння переросте горщик. Молоді рослини потрібно пересаджувати щороку, дорослі кожні 2-3 роки. Для великих екземплярів досить підсипати свіжий ґрунт навесні.
Видалення пилу. Робимо це під час прибирання. Листя кімнатних квітів протріть вологою ганчіркою або вимийте під душем (але тоді горщик потрібно накрити плівкою, щоб не затопити ґрунт). Сциндапсус можна освіжити полірувальними препаратами.

Дивіться також: Квітучі кімнатні вазони

Прокрутити вгору